KHL

Neftěchimik Nižněkamsk – Barys Nur-Sultan

5:2

konec (0:0, 3:0, 2:2)

30.08.2015, 16:00 • SCC Arena Petrochemist • Info o důležitých událostech (Vojtěch Balon (@VojtaBalon))

Tipsport: 2.54 4.1 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je hotovo! Astaně jednoznačně patřil závěr zápasu, na zvrat už však bylo pozdě. Neftěchimik si během třiapadesáti minut vybudoval komfortní pětigólový náskok a hosté v závěru pouze zmírnili i tak poměrně vysokou porážku. Z mé strany je to vše. U dalších onlajnů na počtenou! (18:25:09)

58:05

58:05. Roman STARČENKO - 5:2

58:05

Astana právě vstřelila branku!
Barys zařadil na vyšší rychlostní stupeň a na skóre je to hned znát! Další gól dává ROMAN STARČENKO. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev, Martin St. Pierre.

56:28

56:28. Dustin BOYD - 5:1

56:28

Hosté dosáhli alespoň čestného úspěchu, o čisté konto připravil Kolppanena DUSTIN BOYD. Asistence: Talgat Žajlauov, Konstantin Puškarjov.

55:31

Maxim Rybin (NIZ) je rovněž vyloučen za stejný prohřešek.

53:27

Jevgenij Lapenkov (NIZ) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

52:49

52:49. Jevgenij GRIGORENKO - 5:0

52:49

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Máme zaděláno na debakl! Laco popáté inkasuje, prosadil se JEVGENIJ GRIGORENKO. Asistence: Kirill Ljamin, Tim Kennedy

49:00

Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

46:16

46:16. Maxim BEREZIN - 4:0

46:16

Neftěchimik využívá další přesilovku – jmenovitě MAXIM BEREZIN! Asistence: Kirill Ljamin, Maxim Rybin

45:34

Konstantin Romanov (AST) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

41:10

Domácí v plném počtu. Oba vyloučení hráči Neftěchimiku jsou na ledě.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce si domácí otevřeli střelnici. Postupně se prosadili Žukov, Kennedy a Stas a o vítězství Neftěchimiku je tak nejspíš rozhodnuto. Třetí třetina začne v 18:45.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

5:2

Branky a nahrávky: 33. Žukov (Stas, Ogurcov), 37. Kennedy (Ljamin, Grigorenko), 37. Stas (Berezin, Žukov), 47. Berezin (Ljamin, Rybin), 53. Grigorenko (Ljamin, Kennedy) – 57. Boyd (Žajlauov, Puškarjov), 59. Starčenko (Krasnoslobodcev, Pierre)

Neftěchimik Nižněkamsk: Kolppanen (Sudnicyn) – Rjasenskij, Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Lapenkov, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Stas, Rybin – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Kulikov, Porjadin, Zdunov.

Barys Nur-Sultan: Laco (Poljuechtov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Litviněnko, Kajrov – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobodcev, Puškarjov, St. Pierre – Žajlauov, Starčenko, Kajgorodov – Michailis, Grenc, Baranov.

Rozhodčí: Kuljov, Soin – Maťuchov, Michel