0:4

konec (0:0, 0:2, 0:2)

30.08.2015, 16:00 • Minsk Ice Palace

Tipsport: 1.85 4.2 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V poslední části zápasu Riga navýšila své vedení ještě o další dvě branky. Díky tomu slaví vítězství na půdě Minsku 4:0. Na druhou stranu se zdálo, že ve třetí třetině byl lepší právě poražený domácí tým, ten se ale nedokázal ani jednou prosadit. Dnes je to ode mě vše, u dalších onlajnů, na shledanou! (19:03:16)

59:00

Probíhá poslední minuta třetí třetiny a týmy už se pouze obírají o puk.

58:25

Bailen se opět snažil překonat Sedláčka rychlou ránou z mezikruží, avšak ten opět chytá touš do své lapačky!

58:00

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:16

Už to vypadá, že se tento zápas pouze dohrává.

56:28

Minsk vypadá velice opařený z posledních dvou rychlých gólů.

Gints MEIJA - 0:4

54:59

Riga právě vstřelila branku!
Hoste přidávají i čtvrtou branku! GINTS MEIJA byl na brankovišti nejdůraznější a dorazil puk za brankovou čáru! Stav utkání 4:0! Asistence: Sotnieks Kristaps, Saulietis Kaspars.

Mikels REDLIHS - 0:3

54:39

MIKELIS REDLIHS navyšuje vedení na 3:0! Po parádní asistenci přes 2 čáry ještě parádnější střelou pod břevno bránu prostřelil Milčakova. Asistence: Guntis Galvinš, Jakub Sedláček.

53:59

Minsk nahazuje puk, ale obrana Rigy si ho následně přebírá.

53:06

Bailen nahodil puk na bránu, puk byl neposedný, a tak ho raději Sedláček přidržel.

51:54

Hraje se nyní v poměrně slabším tempu. Riga jen brání.

51:02

Linglet se dostal do individuálního úniku, jenže nezvolil správné zakončení.

50:20

Riga nahazuje puk do rohu kluziště, ale už se ani pořádně za pukem nežene.

49:02

Ve třetí třetině je poměrně jasně lepším týmem Minsk, bohužel pro ně z jejich akcí nedokázali vytěžit ani gólový zápis.

48:47

Goroško bojuje o puk v rohu kluziště a je úspěšnější.

48:36

Po nahození od modré čáry Sedláček raději přidrží puk.

0:4

Branky a nahrávky: 31. Skvorcovs (Berzinš, Locans), 33. Sestito (Leino), 55. Redlihs (Galvinš, Sedláček), 55. Meija

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Goroško, Krajíček, Bailen, Lisovec, Usenko, Gunderson, Meleško, Ustiněnko – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Gavrus, Matěruchin, Drozd – Nogačjov, Buinitskij, Komarov

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Redlihs, Kundrátek, Galvinš, Cibulskis, Sotnieks, Locans, Ševčenko – Sestito, Leino, Darzinš – Indrašiš, Schutz, Redlihs – Meija, Džerinš, Saulietis – Berzinš, Skvorcov

Rozhodčí: Bondar Denis, Gamalei Evgeny – Sivov Dmitry, Shelyanin Sergei