Jiří Veselý – Andreas Haider-Maurer

2:1 3:6, 6:1, 6:0

29.07.2015, 11:00 • 1. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.48 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jiří Veselý sice prohrál první sadu 3:6, poté ale zabral a i s přispěním špatného servisu soupeře získal druhou sadu snadno 6:1. Poté však antukový dvorec v Hamburku začal skrápět prudký liják, kvůli kterému byl rozhodující třetí set přesunut na dnešek. Pauza českému tenistovi vůbec neuškodila a rakouskému tenistovi Andreasovi Haiderovi-Maurerovi nadělil ve třetím setu kanára. Mladíček z Příbrami předvedl dokonalý obrat a po necelé hodině a půl postoupil do druhého kola po setech 3:6, 6:1 a 6:0. (11:42:38)

Konec zápasu

6:0

Jiří Veselý mečbol proměňuje a v rozhodujícím setu naděluje soupeři kanára!

A-40

Jiří Veselý odvrátil tři brejkboly a nyní půjde servírovat na vítězství v zápase!

40-40

Jiří Veselý odvrací i třetí brejkbol soupeře a při svém podání svádí s Rakušanem velkou bitvu.

40-A

Haider-Maurer využil slabého podání českého tenisty po druhém servisu a má k dispozici další brejkbol.

40-40

Fantazie! Jiří Veselý ve správný čas vytahuje sedmé eso a odvrací také druhý brejkbol soupeře. Shoda.

30-40

První brejkbol dokázal český tenista odvrátit.

15-40

Jenže vzápětí přichází další dobrý úder rakouského tenisty a Haider-Maurer má k dispozici dva brejkboly.

15-30

Jiří Veselý určitě nebude chtít dát svůj servis lacino a snižuje na 15:30.

0-30

Andreas Haider-Maurer předvedl další dobrý return a poté výměnu zakončil vítězným úderem.

0-15

Andreas Haider-Maurer se nechce vzdát snadno a získá úvodní fiftýn šestého gemu.

5:0

Mladíček z Příbrami je krůček od toho, aby soupeře nadělil kanára a otočil vývoj zápasu na svou stranu.

5:0

Jiří Veselý do třetice všeho dobrého prolamuje servis svého rakouského soupeře a půjde servírovat na vítězství!