92:56

konec (14:18, 36:26, 56:44)

28.07.2015, 13:30 • Skupina E • Martin Švejkar

Tipsport: 1.23 18.0 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (15:19:51)
Lotyši ve čtvrté čtvrtině zcela opanovali palubovku, dostali se ke šňůře 23:0, a naprosto vyloučili jakoukoliv možnost dramatizace závěru utkání. Český tým tedy nakonec prohrává o 36 bodů a po dnešním zápase už je bez jakékoliv šance na postup do čtvrtfinále. Svůj poslední zápas ve skupině E odehrají Češi zítra v 18:00 proti Srbsku.

Konec zápasu. (92:56)

39:38

Svůj druhý koš v utkání zaznamenává David Jelínek, který se trefuje o desku. (92:56)

39:22

Salitis ještě v závěru navyšuje lotyšské vedení. (92:54)

38:57

Krauklis proměnil jeden ze dvou hodů. (90:54)

38:57

Po Dlugošově faulu bude házet trestné hody Krauklis. (89:54)

38:10

Úspěšným tříbodovým pokusem odpovídá na druhé straně Túma. (89:54)

37:45

Další povedená trojka Kruminse! (89:51)

37:19

Po faulu Jankovskise neproměnil Šmerda ani jeden z nařízených trestných hodů. (86:51)

36:56

Jelínek se trefuje o desku. (86:51)

36:42

Birkans proměnil jednu ze dvou šestek a lotyšský náskok nyní činí 37 bodů. (86:49)

36:12

Lotyšům tam ve čtvrté čtvrtině padá jedna trojka za druhou, což nyní potvrdil Krumins. (85:49)

36:01

Šmerda proměňuje šestku. (82:49)

36:01

Šmerda zaznamenává koš s faulem a ukončuje lotyšskou bodovou šňůru. Jeden bod bude moci ještě přidat z trestného hodu. (82:48)

35:53

Lotyši v tuto chvíli drží šňůru 23:0! (82:46)

35:53

Tohle už začíná být pro Čechy hodně kruté! Jankovskis proměňuje trojku a Lotyši vedou o 36 bodů. (82:46)

34:45

Blumbergs oba trestné hody proměňuje. Stav čtvrté čtvrtiny je v tuto chvíli 23:2. (79:46)

34:45

Češi jsou psychicky dole a po faulu Chaloupky budou Lotyši opět házet šestky. Předtím si však český trenér vyžádal oddechový čas. (77:46)

92:56

Lotyšsko: Blumbergs, Saulitis, Zoriks, Birkans, Gutmanis, Jankovskis, Hazners, Krauklis, Kohs, Silinš, Raimo, Krumins.

Česko: Fleischhans, Čeněk, Chaloupka, Goga, Tůma, Šmerda, David, Pursl, Jelínek, Roub, Dlugoš, Truneček.