61:36

konec (13:6, 26:21, 45:25)

04.07.2015, 21:45 • Skupina B • Miroslav Kováčik sk

Tipsport: 1.2 18.0 4.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojované. Z tretieho víťazstva na ME hráčok do 20 rokov sa tešia Francúzky. V boji o prvenstvo v B-skupine zdolali naše reprezentantky 61:36. Naše môžu byť spokojné najmä s prvým polčasom, kde boli favoritovi zápasu vyrovnaným súperom. Tretiu štvrtinu ale prehrali 19:4, čo v konečnom účtovaní rozhodlo. Najlepšou strelkyňou nášho tímu i celého zápasu bola s 11 bodmi Veronika Remenárová. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok víkendu. (23:32:40)

40:00

Koniec zápasu. (61:36)

39:45

Posledné slovo má ale slovenský tím. Trojku zaznamenáva aj Radka Stašová. (61:36)

39:24

A ešte jedna trojka Francúzska. Tentokrát presne namierila Marie Manéová. (61:33)

39:00

Začína sa posledná minúta zápasu. (58:33)

38:29

Miroslava Mištinová nepremieňa ani jeden trestný hod. Zrejme francúzsky náskok ostane nad 20-bodovou hranicou. (58:33)

37:51

Po dlhom čase sa do listiny strelkýň zapisuje Djaldi-Tabdiová. (58:33)

37:02

Ďalší kôš Francúzok. Po rýchlej strate Urbaniovej ho dáva Marine Johannèsová. (56:33)

36:52

Na druhej strane sa presadzuje Brenda Agblemagnonová. (54:33)

36:41

Nepresná strela Moniky Kučerkovej. (52:33)

35:28

Elodie Naigreová hrá dnes veľmi kvalitný zápas. Dáva svoj štvrtý kôš v zápase, čím zvyšuje náskok Francúzska. (52:33)

35:04

Žofia Zárevúcka bola zblokovaná. Lopta ale ostáva v moci nášho tímu. (50:33)

34:30

Oddychový čas si berie aj Juraj Suja. (50:33)

34:22

Strela Lucie Hadáčovej bola veľmi slabá a nepresná. Dopredu tak môžu ísť hráčky v bielom. (50:33)

33:44

Francúzky opäť strácajú loptu. Naše tak môžu skorigovať ich náskok. (50:33)

33:19

Peknou strelou znižuje náskok súpera Katarína Piperková, pre ktorú sú to vôbec prvé body v zápase. (50:33)

33:03

Oddychový čas domácich. (50:31)

32:47

Laetitia Guapová nedokázala svoju akciu zakončiť úspešne. Obranný doskok si pripísala Lucia Hadáčová. (50:31)

32:33

O pól minútku neskôr si ale na svoje konto pripisuje aj technickú chybu. (50:31)

61:36

Francie: 4 Traoréová, 5 Johannèsová, 6 Vidalová, 7 Naigerová, 8. Herová, 9 Djaldi-Tabdiová, 10 Devillersová, 11 Guapová, 12 Millavetová, 13 Manéová, 14 Gayeová, 15 Agblemagnová.

Slovensko: 4 Remenárová, 5 Páleníková, 6 Urbaniová, 7 Dudášová, 8 Kelčíková, 9 Kučerková, 10 Hadačová, 11 Piperková, 12 Mištinová, 13 Zarevúcká, 14 Stašová, 15 Machová