CROSSDOCK Extraliga

HBC Enviform Třinec – TJ Kovo Praha

2:3

po s.s. (0:2) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:2)

23.05.2015, 14:00 • Hřiště u 1. ZŠ, U Splavu, Třinec • Jiří Mravec (@JiriMravec)

Utkání je tedy za námi a hosté se mohou radovat ze zisku bodu navíc díky zdařeným samostatným střílením. Zápas se hrál v duchu bojovného hokejbalu se skvělými gólmany na obou stranách. Vzhledem k tomu, že Sudoměřice dokázaly v souběžně hraném utkání porazit Hradec, zůstává situace v play-out pro Kovo stejná. S 24 body bude stále na poslední příčce, ovšem na Sudoměřice i Třinec bude ztrácet pouhý bod. Třinečtí si dnes situaci zkomplikovali a zítra budou muset v utkání s Hradcem pořádně zabrat, aby se vyhnuli baráži. Ode mne je to pro dnešní den vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů z hokejbalu na počtenou. (16:38:32)

45:00

V samostatných stříleních zvítězil tým TJ Kovo Praha.
Autorem vítězné branky je MIROSLAV STREJČEK.

44:59

Michal Zeman se vydal v poslední vteřině do brejku a donutil Heczka k poslednímu zákroku.

44:35

Domácí jsou v závěru lepším týmem ale k větším šancím to nevede.

42:57

Oddechový čas pro hosty.

42:57

Vyloučen Tomis (Třinec) na dvě minuty za sekání a Plecitý (Kovo) na dvě minuty za zdržování hry.

42:33

K vidění jsou tutovky na obou stranách. Nejprve Heczko vychytal Fraňkův samostatný průnik a poté Tomis netrefil míček do odkryté klece po Cieslerové krásné přihrávce

40:47

Vyloučen Adam (Kovo) na dvě minuty za držení.

38:33

Kovo Praha právě vstřelilo branku!
Franěk vybojoval míček u mantinelu pro PETRA ADAMA, který přesnou střelou pod horní tyč vyrovnává. Asistence: Miroslav Franěk

36:33

Vyloučen Palkovský (Třinec) na 2 minuty za hrubost.

34:10

Sledujeme klidný nezáživný hokejbal. Oba gólmani drží své týmy.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Szotkowski (Podšva), 31. Tomich – 2. Plecitý, 39. Adam (Franěk), rozh. náj. Strejček