Francouzská Ligue 1 Uber Eats

FC Lorient – AS Monaco

0:1

konec (0:1)

23.05.2015, 21:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 5.75 4.3 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:55:11)
Statistiky

Držení míče: 58 % : 42 %
Střely celkem: 6:17
Střely na branku: 1:8
Rohy: 4:10
Fauly: 12:13
Zápas je u konce a všichni z týmu Monaka propukají ve velkou radost. Kromě tří bodů za výhru 0:1 totiž získali i právo se zúčastnit předkola dalšího ročníku Ligy mistrů. O tom všem rozhodl v první půli Ferreira-Carrasco. Po pauze už hosté tak aktivní nebyli, pustili domácí do většího držení míče a sami čekali na rychlé kontry. Nicméně už žádná branka nepadla. Monaco tak v letošním ročníku Ligue 1 končí na třetím místě, Lorientu patří šestnáctá příčka.

90+3

90+3

Subašić opět zdržuje, už prakticky čeká na závěrečný hvizd sudího.

90+2

Dirar sice dostal míč za Audarda, ovšem zbytečně. Ještě před zakončením se mával velice těsný ofsajd.

90+1

Žlutou kartu za zdržování hry dostal hostující Danijel Subašić.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

90

Ayew si ve výskoku v pokutovém území pomohl nedovoleným zákrokem, další možnost na případné srovnání je pryč.

90

Střídání hostů. Pomalým poklusem odchází Yannick Ferreira-Carrasco, do hry vstupuje Nabil Dirar.

88

Už má za sebou první práci a po úspěšném zákroku sklidil aplaus publika.

87

Změna na brankářském postu domácího týmu. Odchází Benjamin Lecomte a na závěrečné minuty nastupuje za obrovského aplausu Fabien Audard. Je to pro něj poslední zápas v dresu Lorientu.

86

Tak tomuto centru scházely opravdu centimetry. Ayew poslal na malé vápno přízemní centr a Bruno okolo míče projel opravdu jen na malinký kousek.

85

Centr Jouffreho odkopl Carvalho, nápor Lorientu pokračuje.

84

Silva odkopává od rohového praporku a zakládá tak alespoň náznak akce hostů.

Zákrok Lacomteho proti střele Germaina

82

Jeden takový podnikli hosté právě teď. Germain dostal přihrávku do volného prostoru, zpracoval si a přízemní střelou se snažil propálit Lecomteho. Ten dokázal vyrazit.

81

Deset minut do konce, obraz hry je stále stejný. Lorient se snaží o srovnání, Monaco brání a čeká pouze na brejky.