Play-off Livesport Superligy florbalu

Předvýběr.CZ Florbal MB – Bulldogs Brno

5:4

po prodl. (1:2, 1:1, 2:1 - 1:0)

28.03.2015, 19:00 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 1.3 6.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Mladá Boleslav si nakonec připisuje vítězství 5:4 v prodloužení. Utkání bylo velice vyrovnané, a musíme sportovně uznat, že dnes vyhrál šťastnější. S tímto se s Vámi dnes z Mladé Boleslavi loučím a zítra opět na počtenou. (21:10:44)
Nejlepšími hráči byli zvoleni David Hrazdira za hosty a střelec vítězného gólu Radek Gwuźdź za domácí Boleslav.

70:00

60:43

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem vítězné branky dnešního napínavého duelu je RADEK GWUŹDŹ, který se prosazuje nechytatelnou bombou po nahrávce od Jelínka. Asistence: Jan Jelínek.

60:34

Curney nastřelil jen obránce před Kejíkovou bránou.

60:01

Buly v prodloužení tentokrát dopadlo lépe pro hosty.

60:01

Střely po třetí třetině: 27 – 24.
Ve třetí části byly k vidění další tři branky. Dvě padly do sítě hostů a jedna, v ten nejnevhodnější moment, do sítě domácích. Utkání tedy dospěla k desetiminutovému prodloužení, které začne za pár okamžiku. Boleslav začne s početní převahou, která bude trvat ještě minutu a jednu vteřinu.

60:00

59:35

Boleslav se snaží o gól, ale nejde jí to.

59:01

Ondráček (BNO) – 2 minuty, blokování hole.

59:01

Jelínek se teď tlačil do šance, ale byl zastaven nedovoleným zákrokem. Boleslav si zahraje přesilovku.

58:23

Novotný teď opět vyčkává za Rytychovou bránou s míčkem. To ale domácí fanoušky zlobí. Ti se totiž dožadují rychlého pátého gólu a vítězství v základní hrací době.

57:45

Boleslav se teď hnala do další šance, ale hosté se ubránili.

57:00

Bulldogs právě vstřelili branku!
Obrovská radost teď pro změnu na druhé straně. Autorem čtvrté branky Brna je DAVID COUFAL. Asistence: Petr Kadlec.

56:36

Pluhař s Jiřím Bouškou šli dopředu. Pluhař byl ale smeten k zemi jedním z hostujících hráčů. Rozhodčí to nechalo klidnými.

56:18

Brnu už opravdu ubíhá čas velmi rychle.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Kadlec (Rožnovják), 39. Bouška (Novotný), 41. Curney (Jelínek), 44. Curney (Tom. Chroust), 61. Gwuźdź (Jelínek) – 4. Hrazdira (J. Koutný), 19. Ondráček (Juhaňák), 36. Ondráček (Hrubý), 57. Coufal (Kadlec)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Výtisk) – Novák, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek – P. Bouška, Novotný "C", Ekl, Salát, Tom. Chroust, Tad. Chroust, J. Bouška, Rožnovják, Ludvík, Curney, Fojta.

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Jalový, Jeski, Komenda, Hrazdira, Bauer, Jakůbek "C" – Kadlec, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Koutný J., Koutný M., Mendrek, Sládeček, Veselý, Žižka, Ondráček.

Rozhodčí: František Pangerl a Jiří Šedivý