30:25

konec (16:13)

28.03.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Michal Sisák

Tipsport: 1.09 15.0 7.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Siréna dala bodku za interligovým šlágrom. Iuventa zdolala ťažkého súpera zo Šale po zaujímavom slede. Vyzeralo to dnes všelijako, no koniec lepšie zvládli domáce hráčky a tak si pripisujú dôležité body do tabuľky. Do konca zostávajú dva zápasy a Iuventa bude mať výhodu domáceho prostredia. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (18:55:28)

60

Konec zápasu. (30:25)
Oddechový čas pro domácí. (30:25)

59

Trochtová to prehnala s razanciou a je vylúčená na dve minúty takže tento zápas už nedohrá. (30:25)

59

Michalovčanky pokračujú v plnom počte. (30:25)

59

Réka Bíziková potrebuje ošetrenie po údere do hlavy. (30:25)

59

Trehubová vyletela do vzduchu a našla priestor v bráne. (30:25)

58

Na druhej strane sa to hráčkam Dusla nepodarilo. (29:25)

58

Wollingerová nehľadiac na vylúčenie svojej spoluhráčky, šikovne skóruje. (29:25)

57

Levchenko poriadne zavarila svojmu tímu. Počíňala si nedovolene a oslabí tak svoj tím na dobu dve minúta. (28:25)

56

Dôležitý gól po šikovnom chytení do jednej ruky predviedla pivotka Horňáková. (28:25)

55

Šaľanky strácajú loptu po nepresnej prihrávke. (27:25)
Oddechový čas pro hosty. (27:25)

55

Szollošiovej asi time-out nepomohol. Loptu napálila len do brankárky. (27:25)
Oddechový čas pro domácí. (27:25)

54

To by ale Šaľanky museli mať presnejšie prihrávky vo finálnej fáze. (27:25)

53

Trestuhodné prestrelenie brány od pravého krídla Michaloviec. Takýmto tempom ešte dnešný zápas môžu Michalovce prehrať. (27:25)