28.03.2015, 15:00 • OREL HK • Tereza Möhwaldová

Domácí hrají v plném počtu.

41:16

Vyloučen hráč domácích číslo 77 Petr Šimek na dvě minuty za sekání.

39:26

Hra se přiostřuje, domácí vidí šanci zvýšit svůj nynější náskok, tak tlačí na brankáře, který se snaží udržet hru v klidu.

37:37

Hráč domácích Petr Novák může slavit dnešní hatrick, střílí gól od modré a tím dostává svůj tým do vedení na 3:0.

35:54

Hosté hrají v plném počtu.

34:36

Domácí střílí gól, využívají tím dvojnásobné přesilové hry. Petr Novák nádhernou střelou posílá svůj tým do vedení.

33:54

Vyloučení hráčů hostí číslo 11 Mišík Dominik na 2 minuty za nedovolené bránění. Druhý trest odsedí hráč číslo 8 Tóth Dominik trest pro hráčskou lavici.

33:12

Hosté trestné střílení neproměňují.

33:12

Za sekání vyloučen hráč domácích číslo 19 Hrabica Jan, hosté dostávají šanci vyrovnat trestným střílením

30:24

Začátek poslední třetiny je velmi aktivní. Ovšem často přerušování ofsajdy a zakázanými uvolněními.

30:01

30:00

29:44

27:53

Hosté se snaží využít přesilovky, ale nedaří se jim překonat betonovou hradeckou obranu.