Kvalifikace ME

Izrael – Wales

0:3

konec (0:1)

28.03.2015, 18:00 • Sammy Ofer Stadium (Haifa) • Tomáš Pavlík (@tomaspavlik96), Petr Hluchý (@PetrHluchy)

Tipsport: 2.22 3.27 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního zápasu je to ode mě vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších přenosů. Hezký zbytek večera! (19:55:41)
V dnešním zápase podle očekávání vítězí hráči Walesu, kteří prakticky nepustili domácí fotbalisty k žádné vážnější akci. O první gól se postaral Aaron Ramsey v závěru prvního poločasu. Druhý poločas byl jasně v režii Garetha Balea, který nejdříve nádherně proměnil přímý kop a o 15 minut později bez problémů dorazil míč za Martzianova záda.

90+2

90+1

Hráči obou celků už si jen bezvýznamně přihrávají míč na polovině hřiště a čekají na finální hvizd sudího.

90

Hlavní sudí nastavuje 2 minuty.

90

Dgani na poslední chvíli připravil MacDonalda o míč a ten se teď opět nachází na polovině hřiště.

89

Bale je stále při chuti a pravděpodobně chce vstřelit hattrick, jenže teď mířil velmi daleko od Martzianovy brány.

87

Welšané zkrátka domácí k ničemu nepustí, další náznak protiútoku zlikvidoval kousek za půlící čárou Taylor.

85

Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Shaun MacDonald.

84

Míč však po rohovém kopu končí až na polovině hřiště.

83

Hennessey si připisuje další důležitý zákrok, když vychytal osamoceného Bitona. Domácí budou zahrávat roh.

80

Hra je na chvíli přerušená kvůli zdravotním potížím na obou stranách.

Gareth BALE - 0:3

77

Wales právě vstřelil branku!
Wales si zkrátka užívá volnost, kterou mu domácí dopřávají a právě teď jí využil GARETH BALE, který bezproblémově dorazil Vokesovu přihrávku do sítě!

76

Velmi důležitý zákrok si připsal brankář i na druhé straně! Hennessey na poslední chvíli vyrazil vysoký míč před nabíhajícím si Refaelovem.

75

Domácí hráči se neúspěšně snaží vyzrát na obranu z Walesu.

73

Martziano znovu podržel Izrael od debaklu! Gareth Bale se uvolnil až za obránce, ve velkém vápně si s přehledem zpracoval vysoký balón, ale ve finále nevyzrál na domácího brankáře.

72

Rychlý postup do útoku domácím hráčům příliš nevyšel a balón se ocitá za postranní čárou.