07.03.2015, 20:00 • MSH Mladá Boleslav • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 1.12 9.0 9.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Přeji příjemný večer z Mladé Boleslavi. (21:58:13)
Hvězdami utkání byli zvoleni Petr Salát z Boleslavi a Matěj Pruner ze Sparty.
Je dobojováno! Mladá Boleslav vítězí v dnešním utkání zaslouženě 6:3. Boleslav byla po celé utkání lepším mužstvem a po dobrém výkonu zvláště ve druhé a ve třetí třetině vítězí. Další utkání se odehraje v pondělí na palubovce Sparty.

60:00

59:30

Jelínek šel před Benešovu bránu a pokoušel se zakončit. To se mu nakonec nepovedlo. Pravděpodobně byl i faulován, ale rozhodčí do nechalo klidnými.

59:11

Jarošovi sebral míček z hole Rytych a rychle posílá domácí florbalisty do útoku.

58:49

Až teď se hosté dostali k míčku. Střílet ale zatím nemohou, protože k tomu nemají prostor.

58:20

Zatím to ale vypadá, jako kdyby hráli přesilovku domácí. Pavel Bouška statečně bojoval o míček za Benešovou brankou.

58:12

Oddechový čas pro hosty.

58:12

Křenek (MBL) – Křenek, hrubost.

57:40

Šnajdr šel sám na Rytycha, ale v dobré pozici, kdy si položil boleslavského brankáře na zem trestuhodně mířil nad.

57:33

Kadlec se snažil prosadit se před bránou, ale byl faulován.

57:07

Do konce utkání zbývají necelé tři minuty a hraje se na polovině Sparty. Té tak už moc času nezbývá...

56:04

Hosté se teď nebezpečně prodírali až před Rytycha. Ten šel po míčku tak drsně, až pohnul svou brankou.

55:50

Ten ale hosté nakonec ubránili.

55:35

Boleslav se postupně ale jistě dere do útoku.

54:40

Sparta se pokouší založit nějakou kloudnou akci, ale zatím se jí to moc nedaří.

53:23

A už získali míček...

53:18

Teď je v útoku Sparta, domácí se ale houževnatě brání.

6:3

Branky a nahrávky: 3. Fojta (Rožnovják), 17. Gwuźdź (Bouška), 24. Salát (Fojta), 24. Tom. Chroust (Ludvík), 31. Salát (Kadlec), 43. Salát (Fojta) – 4. Svatoš (Marvánek), 28. Svatoš (Kadoch), 51. Časar (Pruner)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Körber) – Novák, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař,Křenek,Kološ, Jelínek – P. Bouška, Novotný "C", Ekl, Salát, Tom. Chroust, J. Bouška, Rožnovják, Mátl, Ludvík, Curney, Fojta.

ACEMA Sparta Praha: Beneš (Nockin) – Ježek, Kadoch "C", Čermák, Chaloupka, Smetana, Marvánek, Rebro, Rodina, Koščo – Burnik, Vrána, Hartman, Jaroš, Svatoš, Mandelbaum, Šnajdr, Časar, Pruner.

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora