Chance Extraliga mužů

Handball PSG Zlín – HC ROBE Zubří

27:36

konec (11:16)

07.03.2015, 18:00 • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra), Lukáš Jasoněk)

Tipsport: 7.1 15.0 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zubří potvrdilo roli papírového favorita a porazilo Zlín konečným výsledkem 36:27. (19:30:18)

60

Konec zápasu. (27:36)

60

Oba týmy v závěru zápasu přidaly po jednom gólu. (27:36)

58

Dvě minuty před koncem je o vítězi zápasu definitivně rozhodnuto, rozdíl ve skóre totiž nabral už dvoucifernou hodnotu. (26:35)

54

Do konce utkání zbývá posledních šest minut a vypadá to, že si hosté svůj pohodlný náskok pohlídají. (24:33)

47

Hosté koncovku doladili a navýšili své vedení na rozdíl sedmi branek. (21:28)

40

Dvacet minut před koncem zápasu prohrávají Zlínští o čtyři branky. (20:24)

37

Zlínští zaznamenali tři rychlé góly a nebezpečně se přiblížili hostujícímu celku, který bude muset více zpřesnit koncovku. (18:21)

35

Start druhé půle je poměrně vyrovnaný, domácím se však manko nedaří stáhnout. (15:21)

31

Začal druhý poločas. (11:16)
Úvodní poločas patřil házenkářům Zubří, kteří jej ovládli rozdílem pěti branek.

30

První poločas skončil. (11:16)

30

Házenkáři obou týmů v závěru první části přidali ještě jednu branku. (11:16)

28

Zhruba dvě minuty před koncem se domácím podařilo nepříznivý vývoj o jednu branku snížit. (10:15)

26

Několik minut před koncem úvodního poločasu hovoří stav stále pro Zubří, které vstřelilo o šest branek více než jejich soupeř ze Zlína. (9:15)

12

Mužstva v uplynulých minutách střelecky pokročila, k vidění bylo již deset branek. (3:7)

8

Oba týmy vstřelily po jedné brance a rozdíl ve skóre je tak stále tříbodový. (1:4)