07.03.2015, 18:30 • De Adelaarshorst - Deventer • Lukáš Konvičný (@LKonvicny)

Tipsport: 6.9 4.6 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Eredivise na počtenou. (20:26:45)

Střely na branku 2:10
Rohové kopy 5:6
Ofsajdy 1:2
Fauly 10:10
Je dobojováno. PSV předvedlo zejména v první půli perfektní výkon, ze kterého rezultovaly tři branky. Domácí se do žádné vážně šance nedostali, a tak utkání skončilo 0:3. PSV si tímto vítězství pojistilo první místo, zatímco GA Eagles prozatím zůstane na 15. příčce.

90+2

90+2

Hra se odehrává především uprostřed hřiště, oba celky jsou již smířeny s výsledkem, který momentálně svítí na světelné tabuli.

90

Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 2 minuty. Podaří se Orlům vstřelit alespoň čestnou branku?

89

Van der Lindenův přímý kop byl nepřesný, ani z tohoto mráčku tak nezaprší.

87

V posledních minutách mají více ze hry domácí, ale korigující branka ne a ne přijít.

85

Domácí nakonec roh nerozehrají, přestože byl zákrok brankáře Zoeta evidentní.

Türücova rána ani tentokrát neskončila gólem

84

Türüc předvedl velice dobrou střelu z dálky, kterou výborným zákrokem vyrazil brankář Zoet!

83

A další změna na straně PSV. Dohráno má Hendrix, kterého na trávníku vystřídal Hiljemark.

82

Deventerští si vypracovali postupný útok, ale Reimerinkův centr před branku našel pouze Isimat-Mirina, který neměl problém s odkopnutím míče do bezpečí.

80

Willems nedokázal zachytit míč na hrací ploše, van der Hart bude odkopávat.

79

Reimerink vyslal z pravého křídla nepřesný centr, který našel pouze rukavice brankáře Zoeta.

78

Po souboji s Brenetem se za obličej drží Türüc, rozhodčí však nechává hru plynout dál.

76

První změnu ve svém kádru udělal i manažer PSV Phillip Cocu. Narsingha vyměnil Locadia.

76

Po tvrdém faulu zezadu na Willemse vidí první žlutou kartu v tomto utkání domácí záložník Reimerink.