1:3

konec (0:2)

07.03.2015, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.35 3.1 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:57:55)
Statistiky

Držení míče: 47 % : 53 %
Střely celkem: 11:11
Střely na branku: 5:5
Rohy: 6:3
Fauly: 11:10
Zápas je u konce a Monaco se raduje z výhry 3:1. Do tříbrankového náskoku se hosté dostali po hodině hry, kdy se po rohu trefil zblízka Touré. Vypadalo to, že Monaco v poklidu dokráčí k výhře, ale když v 78. minutě Sougou snížil, Évian ožil a dokázal se ještě několikrát dostat do šance. Další góly už ale nepadly, obrana Monaka odolala.

90+2

90+2

Hraje se na půlce Évianu, o výsledku je tak definitivně rozhodnuto.

90

Rozhodčí přidá dvě minuty.

90

Neuvěřitelné, co teď domácí zazdili. Podnikli povedený útok po levé straně, Duhamel se snažil o střelu na zadní tyč, tu ale Subašić zvládl vyrazit. Kurzawa při pokusu o odkop trefil vlastní břevno a následná dorážka domácích byla přerušena pro Thomassonův ofsjad!

89

Hosté už na útok rezignovali, pouze brání svůj náskok.

88

Pěkný centr mířil na zadní tyč na Thomassona, jeho hlavička však zamířila mimo Subašićovu branku.

86

Poslední změna Monaka. Z trávníku pomalu odchází Anthony Martial, na poslední minuty nastupuje Valère Germain.

85

Hosté polovysoký centr bez větších problémů odkopli.

85

Roh pro Évian.

84

Kurzawa pouze uklidil míč do zámezí, domácí spěchají, aby co nejrychleji rozehráli.

83

Je tu první žlutá karta utkání, za faul ve výskoku ji dostal hostující Geoffrey Kondogbia.

82

K přímému kopu se postavil Moutinho, zeď sice překonal, ovšem branku domácích minul asi o metr.

81

Nyní ale bude následovat přímý kop hostů po faulu na Martiala.

81

Najednou je domácích plné hřiště, cítí, že by s výsledkem šlo ještě něco udělat.

79

Hosté udělali změnu, odstoupil Bernardo Silva a místo něj se do hry zapojil Nabil Dirar.

1:3

konec (0:2)

Branky: 78. Sougou (Barbosa) – 18. Martial (Kurzawa), 35. Berbatov (Moutinho), 60. A. Touré

Karty:   83. Kondogbia (ASM)

Évian Thonon Gaillard: Leroy – Abdallah, Cambon (46. Mongongu), Nounkeu, Mensah – Tejeda, Sorlin (C) – N'Sikulu (71. Sougou), Wass (46. Barbosa), Thomasson – Duhamel.
Náhradníci: Hansen – Juelsgård, Koné, Barbosa, Mongongu, Fall, Sougou.

AS Monaco: Subašič – Fabinho, A. Touré, Abdennour, Kurzawa – Kondogbia, Toulalan (C) – Ferreira-Carrasco (19. Berbatov), Moutinho, Silva (79. Dirar) – Martial (86. Germain).
Náhradníci: Stekelenburg – Echiejile, A. Diallo, Dirar, M. Carvalho, Berbatov, Germain.

Rozhodčí: Nicolas Rainville – Laurent Stien, Mickaël Lamouche