07.03.2015, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Daniel Kinc

Tipsport: 3.77 3.3 1.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotní večera. U dalšího online přenosu nashledanou! (22:08:14)
Držení míče – 53:47
Střely na branku – 2:7
Rohové kopy – 2:4
Žluté karty – 2:2
V dnešním utkání jsme sledovali zápas mezi domácím KSC Lokeren a hostujícím RSC Anderlecht, ve které hosté vítězí 2:1. V prvním poločase byli domácí aktivnější, když největší šanci měl domácí Persoons, který v 8. minutě nastřelil břevno a po něm neuspěl v 11. minutě ani Dessers, který nedoklouzal na přihrávku Patosiho před prázdnou branku. Hosté se ujali vedení ve třetí minutě nastavení prvního poločasu, kdy pokutový kop nařízený za faul Ignasona na unikajícího N'Sakalu proměnil Tielemans. Ve druhém poločase měli k dispozici penaltu také domácí. Její exekuce se ujal penaltový specialista Marič a vyrovnal na 1:1. Poté byli domácí lepší a měli další šance. Tu největší měl v 81. minutě Parsoon, který nádherným volejem nastřelil dnes podruhé břevno hostující branky. Hosté se ale nakonec radují ze zisku tří bodů, když jim výhru vystřelil skvělou hlavičkou ostrostřelec Aleksandar Mitrovič.

90+4

90+4

Ještě jedna šance hostí, kteří vyrazili do rychlého brejku a ke střele se dostal Mitrovič, jehož pokus byl ale zblokován na rohový kop.

90+3

Hosté se usadili na útočné polovině a drží míč v rohu hřiště přesnými přihrávkami.

90+2

Hosté drží loptu a šetří čas.

90+1

Budou se nastavovat 4 minuty nad rámec hracího času.

90

Acheampong drží míč u rohového praporku a šetří čas.

89

Lokeren hodně napadá a nakopává míče na stopery, kteří se objevují na hrotu útoku.

88

Domácí na nic nečekají a chtějí alespoň vyrovnat.

Aleksandr MITROVIČ - 1:2

87

Anderlecht právě vstřelil branku!
Domácí mohou litovat neproměněných šancí. N' Sakala odcentroval z levé strany a na jeho přesný pas si naskočil ALEKSANDAR MITROVIČ, který nekompromisní hlavičkou nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Anderlecht je tak velmi blízko vítězství v dnešním utkání – 1:2!

86

Hosté jsou nyní aktivnější a podnikají rychlé protiútoky po stranách.

85

Na druhé straně unikal Patosi, který v jednom okamžiku skončil na zemi a vehementně se dožadoval odpískání penalty. Píšťalka sudího však zůstala němá.

84

Centr do pokutového území dokázal Verhulst vyboxovat.

83

Domácího útočníka Leyeho nahrazuje v závěru utkání Abdurahimi.

83

Poslední střídání Anderlechtu. Ze hřiště odchází Conte a na posledních pár minut přichází Leya.