1:0

konec (1:0)

07.03.2015, 20:00 • Pavel Škopek

Tipsport: 1.43 4.3 7.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí Club Brugge KV nakonec poráží Sporting Charleroi 1:0. Celý zápas byl pomalý a pro mnoho diváků nudný. Akce dopředu, střely na bránu nebo gólové šance tak přesně toto dnešnímu zápasu chybělo. V druhém poločase byla k vidění jedna gólová šance, když se po pokažené rozehrávce dostal ke střele Kebano, ale ten také selhal. V 82. minutě byl vyloučen Marcq, jinak druhý poločas nic zajímavého nenabídl, nicméně Club bere tři body. Ode mě je to dneska všechno, loučím se s Vámi a na shledanou. (21:54:32)

90+4

90+2

Taktické střídání Clubu, De Sutter přepouští De Fauwovi.

90+2

Refaelov zatáhl Coulibalyho za dres a je potrestaný žlutou kartou.

90

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Domácí už jen brání, ale vypadá to, že si s nepřesvědčivými útoky hostů poradí.

87

Poslední střídání Charleroie, Ndongalu v závěru nahrazuje Gálvez López.

87

Duarte přehodil obranu a Fefaelov se snažil dorážet, Penneteau střelu vykryl.

85

Coulibaly se dostal ke střele, když Duarte dlouho ležel na zemi a vysloužil si od domácích fanoušků hlasitý pískot.

84

Domácí byli ve vápně vždy o krok pozaději, a i když to mnohdy vypadalo velmi nadějně, nedostali se ani ke střele.

82

Marcq skočil pod nohy Refaelovi a od hlavního arbitra Vertentena vidí druhou žlutou kartu a je vyloučen ze hry.

80

Klidná hra se stále nezměnila a vypadá to, že Club si touto nezáživnou hrou dojde pro tři body.

77

Sporting podruhé střídá, Kitambala nahrazuje Francoise.

75

Oba týmy hrají hodně defektivně, gólmani musí poposkakovat, aby jim nebyla zima.

71

Club Brugge střídá, Storma bude nahrazovat Dierckx.

69

Další špatná rozehrávka domácích a mohlo z toho být vyrovnání, Francois jim do přihrávky vběhl, ale vypíchnutím balónu bránu netrefil, Tainmont potom vracel Kebanovi, který trefil vracejícího se gólmana!