0:2

konec (0:1)

07.03.2015, 20:15 • U Nisy, Liberec • Jakub Martínek (@MartinekJakub)

Tipsport: 2.1 3.4 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liberec nedokázal ani na třetí pokus na jaře bodovat. Teplice dnes zaslouženě po brankách Vachouška a Vůcha zvítězili.

To jde ode mě pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a zase někdy u dalšího on-line přenosu brzy na počtenou. (22:08:38)

90+3

90+3

Teplice navíc mají míč ve své moci. O třech bodech pro hosty už nikdo nepochybuje.

90+2

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Alves Freitas Santos Nivaldo, přichází Eugene Salami.

Egon VŮCH - 0:2

90+1

Teplice právě vstřelily branku!
Je definitivně rozhodnuto! Potočného ránu dokázal Kolář ještě vyrazit, jenže pouze k osamocenému EGONU VŮCHOVI, který uklidil míč do sítě – 0:2.

90

Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89

Liberečtí měli minutu před koncem řádné hrací doby velkou šanci na vyrovnání! Šural ale v těžké pozici poloprázdnou branku Teplic jen přestřelil.

87

Liberec je v posledních minutách jasně aktivnější. Teplice se nyní jen usilovně brání.

86

Ďubek poslal do šestnáctky hodně ostrý centr. Ten ale nakonec končí jen v náručí hostujícího brankáře.

85

Grigar si dával se svojí rozehrávkou až příliš na čas a tak byl rozhodčím trochu popohnán.

84

Teplice se vysunuly až před pokutové území soupeře a tam sbírají drahocenné vteřinky.

83

Bakoš si nepohlídal obranou linii soupeře a následně mu byl odmáván a odpískán ofsajd.

82

Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Franci Litsingi, přichází Laco Takács.

80

Před námi je poslední desetiminutovka. Slovan se snaží o vyrovnání a v posledních minutách je hodně nebezpečný.

79

Bakoš se ujal následné exekuce standardní situace. Technický obstřel ale Grigar vyrazil mimo tři tyče.

78

Ljevakovič si pomohl faulem a navíc je odměněn žlutým napomenutím.

77

Liberec okupuje útočnou polovinu, zatím však bez výsledně.

76

Hosté se teď marně dožadovali odpískání ruky v podání Frýdka, která byla očividná. Sudí Proske ji však nějakým záhadným způsobem přehlédl.