1:1

konec (0:1)

07.03.2015, 17:00 • Jaroslav Wollmann

Tipsport: 4.35 3.53 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel nakonec končí remízou 1:1. Do vedení šel v prvním poločase Jablonec, když se prosadil Crnkić, ve druhém poločase za domácí vyrovnal pěknou střelou Šulek. Pro hosty, kteří bojují o titul je remíza ztrátou. Vysočina se na jaře dočkala branky a připsala si druhý bod, což pro ně může být povzbuzením do dalších bojů. (18:52:35)

90+2

90+1

Jablonec naposledy střídá, Martina Pospíšila nahrazuje Daniel Silva Rossi.

90

Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

89

Fulnek z levé strany se snažil přihrát na své spoluhráče, ale jeho centr nebyl přesný a Hrubý si tak bez problémů poradil.

88

Romera se ve vápně chtěl pokusit přihrát na Šabalu, ale jeho centr nebyl přesný a Hanuš bez problémů chytá.

86

Tomáš Kučera vidí za faul na žlutou kartu.

85

Vysočina naposledy střídá, místo Lukáše Vaculíka si zahraje Jan Kliment.

84

Do zakončení na hranici se vápna se pokusil Šabala, ale jeho střela byla zblokována ihned v zárodku, takže Hanuše nemohla ohrozit.

82

Ruslan Mingazov zbytečně zajel do Hanuše, který už byl v držení míče a vidí od rozhodčího druhou žlutou kartu a tím pádem červenou.

79

Za protesty vidí žlutou kartu Tomáš Hübschman.

78

Harba se z pravé strany dostal až doprostřed vápna a juž se chystal ke střele, ale v tom jej zastavila píš´talka hlavního rozhodčího, podle jeho mínění Harba při prodírání se přes hráče fauloval.

76

Masopust si na vlastní polovině vybojoval balón, centroval do vápna, ale jeho pokus byl příliš dlouhý.
Dnešní utkání sleduje na stadionu 3011 diváků.

74

Vysočina střídá, střelce branky Petera Šulka nahrazuje Haris Harba.

73

Na opačné straně poslal Hybš Vaculíkovi příliš dlouhý balón a gólman Hrubý byl u míče dříve.

72

Z levé strany rozehrál rohový kop Novák, ve vápně nejvýše vyskočil Tlustý a odvrátil do bezpečí.

71

V posledních minutách vidíme spíše sérii nepřesností než nějaké byť jen náznaky šancí.