NHL

Columbus Blue Jackets – Washington Capitals

4:3

konec (0:0, 3:2, 1:1)

28.01.2015, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus (kapacita 18500 míst) • Adam Lacek (@laci_17)

Tipsport: 3.0 3.4 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:45:23)

Největší čas na ledě: Johnson 22:55 – Alzner 22:51

Branky a nahrávky: 24. Letestu (Tropp, Johnson), 36. Johansen (Connauton, Foligno), 40. Tjutin (Atkinson, Prout), 46. Atkinson (Tjutin, Foligno) – 37. Burakovsky (Niskanen, Bäckström), 40. Brouwer (Niskanen, Kuzněcov), 53. Kuzněcov (Johansson, Carlson). Diváci: 16514. Rozhodčí: Watson, Furlatt – Morin, Kovachik.
Dnešní zápas mezi Columbusem a Washingtonem začal hodně zvolna, v první třetině bylo na hráčích velmi znát téměř týdenní volno, takže se ani není čemu divit, že jsme se v první dvacetiminutovce branky nedočkali.

Skóre tak otevřel až v 24. minutě Mark Letestu, který zakončil pohlednou akci domácích. V závěru prostřední části hry se pak děli věci, nejdříve zvýšil na 2:0 Ryan Johansen, nejlepší hráč uplynulého utkání hvězd. Rázem ale snížil Andre Burakovsky.

Na začátku poslední minuty druhé třetiny ale tvrdou ranou od modré čáry vrátil dvoubrankové vedení na stranu Modrokabátníků ruský obránce Fjodor Tjutin. Ještě do přestávky se ale podařilo hostům opět snížit zásluhou Troye Brouwera.

Ve 46. minutě si ale odražený puk v mezikruží jako první našel Cam Atkinson a potřetí vrátil svému celku vedení o dva góly. To ale Columbusu opět nevydrželo, když se v 53. minutě z dorážky prosadil Jevgenij Kuzněcov.

Více už ale svěřenci kouče Trotze nesvedli, a tak Columbus porazil Washington na svém ledě v poměru 4:3. Blue Jackets tak trochu stáhli své obrovské manko na postupovou osmičku, Washington zapsal již čtvrtou prohru v řadě.

60:00

59:47

Hosté neudrželi útočné pásmo, Nick Foligno ovšem nezamířil do zcela odkryté branky přesně.

59:23

Holtby opouští svou branku, Capitals to zkusí v šesti hráčích!

59:16

Holtby v závěru početní výhody vychytal ve slušné pozici Jacka Johnsona, mezitím Bäckström již opustil trestnou lavici, Washington tak hraje v plném počtu.

58:56

Washington opět šetří několik cenných vteřin v oslabení, hosté by ale především potřebovali zaútočit.

58:42

Letestu s Dubinskym si nepohlídali přechod s pukem do útočného pásma a je jim tak odpískáno postavení mimo hru.

58:29

Matt Niskanen po čistě vyhraném vhazování vyhazuje přes všechny čáry.

58:10

Domácí hráči se zatím v přesilové hře nemají k nějakému zakončení, hlavně aby čas utíkal.

57:43

Brooks Laich ušetřil dobrou prací v oslabení několik cenných vteřin v útočném pásmu.

57:15

Nicklas Bäckström míří na trestnou lavici za držení protihráče, což pro Capitals není zrovna ve vhodnou dobu, kdy by potřebovali zatlačit na svého soupeře, aby si vymodlili alespoň prodloužení.

57:02

V další šanci se ocitl Hartnell, ani on Holtbyho nepřekonal.

56:39

Braden Holtby nyní okradl Ryana Johansena o další gól! Atkinson našel svého kolegu před brankou, Johansenově střele v cestě do branky stála ale tyč a Holtbyho beton!