NHL

Philadelphia Flyers – Arizona Coyotes

4:3

po s.n. (1:0) (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0)

28.01.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.9 3.9 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! Philadelphia Flyers poráží Arizonu Coyotes 4:3 po samostatných nájezdech!

Domácí fanoušci museli být po začátku utkání velmi zaskočeni. Flyers prohrávali v 6. minutě po brankách Connora Murphyho a Martina Erata už 0:2. Poté ale hráli domácí přesilovku a tu využil Wayne Simmonds. Flyers byli poté po zbytek první třetiny lepší, ale branku už nevsítili.

Druhá třetina patřila jasně domácím Flyers, kterým se ale podařilo vyrovnat až ve 34. minutě zásluhou R.J Umbergera. Flyers dál tlačili a dočkali se až v samotném závěru, kdy se po přihrávce Voráčka prosadil Claud Giroux. Domácí fanoušky ale po 24 sekundách zchladil Tobias Rieder, který vyrovnal ze samostatného úniku.

Třetí třetina opět nabídla převahu domácích, kteří se dostávali do šanci, ale nedokázali je využít.

V prodloužení byla hra vyrovnaná, v poslední minutě ale trefil Gagner břevno a utkání došlo do nájezdů. V nich se v poslední sérii prosadil Wayne Simmonds a o vítězi bylo jasno.

Martin Erat (ARI) – 1+0, 5 střel, čas na ledě 19:07

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) hokejového onlajnu se těším brzy nashledanou! (04:00:12)

Wayne SIMMONDS - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.

Vítěznou branku v samostatných nájezdech zaznamenal WAYNE SIMMONDS!

3. série 1:0

Simmonds proměnuje! Krásným blafákem vymíchal Smitha.

3. série 0:0

Vermette také zvolil bekhendový blafák, ale také nebyl přiliš dobře provedený.

2. série 0:0

Giroux trefil tyč!

Ekman-Larsson pouze vyrazil a Mason puk vyrazil.

1. série 0:0

Voráček jel velmi pomalu, poté zrychlil, ale Smith se nenechal rozhodit a jeho ránu vyrazil!

Gagner zvolil bekhendový blafák, ale neprovedl jej dobře.
Jako první začnou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo a přijde na řadu dovednostní soutěž – samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:43

Ekman-Larsson pouze nahodil puk do pásma.

64:26

Hned po buly vypálil Rieder, Mason byl ale pozorný.

64:23

Gagner se teď dostal do přečíslení dva na jednoho. Zakončení vzal sám na sebe a trefil břevno Masonovo branky!

63:26

Voráček pálil z levé strany, Smith puk vyrazil a Giroux se už k dorážce nedostal.

4:3

Branky a nahrávky: 10. Simmonds (Streit, Giroux), 34. Umberger (MacDonald, Couturier), 39. Zotto (Voráček, Bellemare), rozh. náj. Simmonds – 4. Murphy (Campbell), 6. Erat (Ekman-Larsson, Doan), 40. Rieder (Doan, Vermette)