3:0

konec (2:0)

27.01.2015, 20:45 • De Grolsch Veste, Twente • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.67 3.7 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozhodčí Blom nenastavil ani o minutu navíc a dnešní utkání ukončil. Domácí Twente si šlo od samého začátku za vítězstvím, když se nejprve v prvním poločase trefil Castaignos a těsně před přestávkou Ziyech. Druhá půle byla taktéž v režii domácích, kteří přidali další branku zásluhou Ziyecha, který přidal svou druhou branku v dnešním utkání. Hosté se poté osmělili, ale žádná z jejich akcí gólem neskončila a tak dnes zaslouženě vítězí fotbalisté FC Twente na svém trávníku 3:0 nad AZ Alkmaar. (22:35:26)

90

90

S následným rohem si poradil domácí gólman, který si pro balón vyskočil a stáhl si ho do náruče.

90

Jóhanssonovu ránu vyrazil Stevens s obtížemi pouze na rohový kop.

89

Útočné snažení Alkmaaru končí kvůli nepřesnému centru Hayeho, který končí v zámezí.

87

Střela jednoho z hostujících hráčů končí pouze za brankou domácích a tak bude odkopávat od branky Stevens.

87

Domácí se již soustředí na zabezpečenou obranu a do ofenzívy se příliš neženou.

85

Berghuis se před vápnem pěkně uvolnil a pravačkou vyslal projektil na branku, ale tam si Stevens věděl rady a balón chytil do rukavic.

84

Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale přes dobře pracující obranu domácího celku se nemohou prosadit.

82

Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Ziyech, přichází Børven.

80

Míč odkopl Johansson, ale domácí i tak zůstávají u balónu a dobývají branku Alkmaaru.

79

Twente bude zahrávat rohový kop.

79

Pokusem z levé strany nad branku se prezentoval jeden z hostujících hráčů.

77

Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Tapia, přichází Engelaar.

76

Mokhtarův pokus zablokoval nohou Hoedt, hosté šli ihned do protiútoku, který ovšem nikam nevedl.

75

Hraje se ze strany na stranu, ale zatím je to bez zakončení a tak nemají oba brankáři mnoho práce.