21.12.2014, 01:10 • Bell Centre, Montreal • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Tipsport: 1.82 3.95 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mně pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (04:03:53)

Milan Michálek (OTT) 0+0, 2 střely, na ledě 16:14
Tomáš Plekanec (MTL) 1+0, 4 střely, na ledě 17:59
Jiří Sekáč (MTL) 0+1, 2 střely, na ledě 14:28
Tři hvězdy zápasu

Carey Price (MTL) 96% úspěšnost
Alex Galchenyuk (MTL) 1 + 1
Brendan Gallagher (MTL) 1 + 0
Je dobojováno! Ve třetí části jsme viděli dvě branky, které padly 44 vteřin. Nejprve o branku na 3:1 se postarala česká hvězda, Tomáš Plekanec a následně za ním pečetil skóre zápasu Galchenyuk. I přesto, že domácí v úvodu zápasu prohrávali 0:1, tak dokázali utkání vyrovnat a nakonec i otočit na svoji stranu. Canadiens si tak na domácím ledě připisují dva body.

60:00

59:39

Canadiens využívají přesilovou hru spíše k bránění a drží puk ve vlastním obraném pásmu.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:48

Legwand (OTT) dostává dvě minuty za držení. Tady končí všechny naděje.

58:42

Montreal hraje už v úplné pohodě.

Alex GALCHENYUK - 4:1

57:34

Montreal právě vstřelil branku!
Tak to byla rychlá branka. ALEX GALCHENYUK provedl krásnou výměnu s Jemelinem a zřejmě rozhodl o vítězství Canadiens. Asistence: Alexej Jemelin a Max Pacioretty.

Tomáš PLEKANEC - 3:1

56:50

Tak tohle bude hodně důležitá branka. TOMÁŠ PLEKANEC dostal přihrávku na brankovou čáru, a poté se obtočil kolem branky a překvapeného Lehnera překonal k pravé tyči. Asistence: Pierre-Alexandres Parenteau a Andrej Markov.

56:16

Montreal na nic nečeká a usazuje se na útočné polovině, ale né na dlouho. Karlsson vyhazuje.

55:56

Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Uvidíme třetí přesilovku Canadiens.

55:56

Máme tady další komerční přestávku, ale na straně hostů se bude opět vylučovat.

54:49

Sekáč přebruslil s Plekancem půlku kluziště a nyní kombinují v útočném pásmu.

53:40

Montreal pomalu, ale jistě uklidňuje hru a pokouší se zdržovat, ale šest minut je ještě hodně dlouhá doba.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Prust (Gilbert, Sekáč), 28. Gallagher (Galchenyuk, Pacioretty), 57. Plekanec (Parenteau, Markov), 58. Galchenyuk (Jemelin, Pacioretty) – 3. Condra (Legwand)

Montreal Canadiens: Price (MacDonald) – Markov, Subban, Gončar, Jemelin, Beaulieu, Gilbert – Pacioretty, Galchenyuk, Gallagher – Andrighetto, Plekanec, Sekáč – Desharnais, Eller, Parenteau – Prust, Malhotra, Weise,

Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Phillips, Karlsson, Cowen, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Greening, Legwand, Michálek – Condra, Pageau, Chiasson

Rozhodčí: Sutherland, St. Laurent – MacPherson, Nansen