konec (1:1)

21.12.2014, 16:45 • De Grolsch Veste • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.55 3.83 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalších fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou! (18:47:25)
Utkání končí! Máme za sebou utkání plné zvratů! První poločas začal dle očekávání, aktivnější byli hosté a už ve 12. minutě se dostali do vedení zásluhou Mokhtara. Ve 31. minutě vyrovnával Messaoud. Ve druhém poločase přišel šok pro domácí fanoušky, Haemhouts krásnou střelou poslal hosty do vedení. Po sedmi minutách na hřišti se nechal vyloučit domácí Tapia a zdálo se, že utkání je rozhodnuté. Twente ale dvěma brankami v nastavení skóre otočilo a slaví zisk tří bodů!

90+5

Torgeir BORVEN - 3:2

90+4

Twente právě vstřelilo branku!
Twente otáčí zápas! To je neuvěřitelný závěr! Ziyech vybojoval míč a poslal ho TORGEIRU BORVENOVI, který se nemýlil!

Šance Bjellanda

90+3

A mohli jít do vedení hosté! Mokhtar krásně našel Bjellanda, který byl v ideální pozici.Trefil ale pouze Lamproua!

Andreas BJELLAND - 2:2

90+2

2:2! Corona obešel van der Struijka a poslal míč před branku. Na brankové čáře míč dorazil do sítě ANDREAS BJELLAND!