Belgická Jupiler Pro League

KAA Gent – Standard Lutych

1:2

konec (1:1)

21.12.2014, 14:30 • Ghelamco Arena • Adam Soukup (@AdamSoukup1), Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.85 3.43 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše a u dalších fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou. (16:37:30)
Utkání je u konce! Díky vyloučenému Enohovi hráli hosté celý poločas o desíti. Domácí měli jasnou převahu, ale v nastavení byl nejdříve vyloučen Asare a o dvě minuty později rozhodl o vítězství hostů Camargo. Pro domácí to byl velký šok, ale takový už je fotbal.

90+6

90+5

Domácí ještě měli k dispozici rohový kop. Do vápna naběhl i gólman Sels, ale ani on nepomohl, neboť centr Neta nebyl přesný.

Mujangi BIA - 1:2

90+4

Standard právě vstřelil branku!
No a hosté se prosazují! Tak to je studená sprcha pro domácí! De Camargo obral o míč Neta a přihrál na pravou stranu, kde stál MUJANGI BIA, který pálil přesně!

90+2

Po zákroku na Ona dostává červenou kartu i Asare a oba týmy dohrávají bez jednoho hráče v poli.

90

Bude se nastavovat pět minut!

90

Hosté se ještě snaží s výsledkem něco udělat a kombinují na polovině Standardu.

88

Van Damm na zemi ležel dobré dvě minuty, ale poté vstal a bezproblémů se zapojil do hry.

87

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Milec, přichází Dussaut.

86

Aktivní Yaya odcentroval z levé straně a Van Damme šel do centru hlavičkou, ale Ciman kopačkou. Oba se střetli a Van Damme leží na zemi a jsou u něj lékaři.

84

Yaya šel poté do protiútoku, ale míč mu utekl a on ostře zajel do Milece, který musí být ošetřován.

83

Z následného centru nevzniklo nic, neboť hlavička Arslanagice neprošla a následně mohl dorážet Ciman, ale do míče se netrefil.

82

Foket si pomáhal v souboji s Andradem rukama a rozhodčí odpískal faul.

81

Yaya vybojoval rohový kop, který společně s Polletem rozehráli na krátko. Yaya otřel svůj centr o Milece a následoval další roh. Na podruhé už se centr povedl, ale Thuram-Ulien si pro míč vyběhl.

80

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází de Camargo, přichází Andrade.