NHL

Pittsburgh Penguins – Toronto Maple Leafs

4:3

po prodl. (2:0, 1:3, 0:0 - 1:0)

27.11.2014, 01:30 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 1.74 4.4 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři hvězdy zápasu:

1. Blake Comeau (PIT) 3+0
2. Jevgenij Malkin (PIT) 1+2
3. Leo Komarov (TOR) 2+0 (04:26:08)
Utkání je u konce. Zápas díky hattricku Comeaua končí výhrou Pens 4:3 po prodloužení. Díky za pozornost a u hokeje zase někdy na počtenou.

Blake COMEAU - 4:3

62:53

Pittsburgh právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Díky skvělé práci Crosbyho se povedlo Pens udržet v pásmu. Puk pak šel na modrou, odkud se do puku opřel BLAKE COMEAU a dělovkou nad rameno Berniera rozhoduje o výhře Tučňáků.

62:18

To se změnilo díky Maattovi, který z mezikruží bekhendem trefil lapačku Berniera.

61:50

Zatím to vypadá, že uvidíme nájezdy. Ani jeden z týmu se ještě nedostal ke střele.

60:58

Malkin s Crosbym se přes obránce Leafs nedostali a hra se obrací na druhou stranu.

60:01

Ani tři třetiny nerozhodli o vítězi utkání, takže je na řadě prodloužení. Kdo bude tím šťastnějším týmem?

59:20

Maatta nahodil od modré, Bernier vyrazil a nastal zmatek. Obrovský. Puk zůstal ležet před brankovištěm, ale dlouho se nikdo z domácích nemohl dostat ke střele, pak hráči Leafs popadali před brankou a povedlo se jim zabránit gólu.

58:08

Spaling dostal dobrou přihrávku na střed hřiště, ale v mžiku u něj byli obránci a nedovolili mu zakončit.

56:53

Rána Kunitze od mantinelu byla zblokována jedním z hráčů Maple Leafs a do útoku tak vyráží zase hosté.

56:02

Puk se dostal zpoza brány do brankoviště a tak ho hned pokryl gólman Pens.

55:54

Nepodařená střela Kadriho končí pod lapačkou Fleuryho a tak se bude vhazovat.

4:3

Branky a nahrávky: 1. Comeau (Malkin, Ehrhoff), 13. Malkin (Letang, Crosby), 34. Comeau (Kunitz, Malkin), 63. Comeau – 29. Komarov (Santorelli, Kadri), 31. Komarov (Phaneuf, Santorelli), 37. Bozak

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Martin, Letang, Maatta, Ehrhoff, Scuderi, Despres – Spaling, Crosby, Hornqvist – Kunitz, Malkin, Comeau – Megna, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams.

Toronto Maple Leafs: Bernier (Reimer) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Rielly, Robidas, Holzer – van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Komarov, Kadri, Santorelli – Winnik, Holland, Clarkson – Booth, Smith, Lupul.