26.11.2014, 17:00 • ZŠ L. Mikuláš • Info o změnách stavu (Ján Vojtaššák) sk

60:00

Koniec zápasu. (19:13:58)

59:58

2 sekundy pred koncom ešte stihol zahákovať Juraj Kuric, ale o zápase je už rozhodnuté.

59:28

Brankár Hollý sa previnil podrazením a tak majú mladíci ešte šancu vyrovnať.

57:15

SLOBODA znižuje na rozdiel dvoch gólov! Dočkáme sa veľkého obratu?

52:19

Richard Ondrušek na 2. minúty oslabuje mladíkov. "Liptáci" si zahrajú presilovku.

47:26

Hostia vďaka presilovke znižujú. VALENT využil presilovku.

46:47

Už piate vylúčenie domácich! Menší trest pre Macíka.

43:43

MACÍK využil presilovú hru a domáci sa dostávaju do jednoznačného vedenia.

43:27

Druhé vylúčenie hostí v tomto zápase prišlo po faule Luntera.

40:50

Radovan Bondra dostal dve minúty za hákovanie.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:41

"Liptáci" dokazujú mladíkom, kto je tu doma, pretože Marcinko posiela Mikukáš to vedenia 4:1.

37:14

JÁN HOLIGA zvyšuje na 3:1. Bez asistencie.

33:14

Domáci sa prvý krát dostávajú v tomto zápase do vedenia, vďaka gólu MAROŠA PIATKA.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

20:00

Už tretie previnenie domácich. Na 2. minúty si pôjde posedieť na trestnú lavicu Tomáš Janči.

16:04

Domáci vyrovnávajú zásluhou Poliačka.

12:08

Gól! Mladíkov posiela v presilovke do vedenia Andrej Vadovič.

5:3

Branky a nahrávky: 17. Poliaček (Uhrík), 34. Piatka (Uhrík, Moravčík), 38. Holiga, 40. Marcinko (Roháč, Trochta), 44. Macík (Bartík), 58. Sloboda (Sadecký) – 13. Vadovič (Pataky), 48. Valent (Bodák, Danko)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý- Mezovský, Moravčík, Nitriansky, Kadlubiak, Janči, Holiga, Macík-Kuric-Bartík, Marcinko-Trochta-Roháč, Poliaček-Piatka-Uhrík, Lištiak-Števuliak-Janček

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska- Hatala, Vadovič, Bodák, Danko, Krempaský, Trška, Mihalko, Bondra, Pataky-Sadecký-Sloboda, Žiak-Valent-Buček, Andrisík-Oško-Struška, Trnka-Ondrušek-Lunter

Rozhodčí: Valach,Farkaš-Holienka