Liga mistrů

FK Zenit Petrohrad – Benfica Lisabon

1:0

konec (0:0)

26.11.2014, 18:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Radek Šamša (@radeksamsa)

Tipsport: 2.03 3.45 3.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zenit zdolal Benfiku Lisabon i na vlastní půdě a zajistil si tak první letošní domácí výhru v Champions League. Hubeným vítězstvím 1:0 se přiblížil postupu do osmifinále nejprestižnější evropské klubové soutěže. Naopak portugalský celek skončí na posledním místě a do vyřazovací fáze Ligy mistrů s jistotou nepostoupí. V sedmi sezonách se mu to podařilo dosud pouze jednou. S přáním příjemného zbytku středečního večera plného fotbalu se loučí Radek Šamša. (20:01:43)

90+4

90+4

Lima se nacházel v ofsajdovém postavení, poslední příležitost lisabonského klubu zastavil praporek.

90+4

Rizzoli stále nechává pokračovat ve hře, Benfika je na útočné polovině.

90+3

Witsel se na útočné půlce provinil nedovoleným zákrokem, hosté už však nemají příliš času.

90+2

Luisao zákrokem z frustrace zezadu zajel do Šatova a vykoledoval si druhou žlutou kartu.

90

Benfika má na vyrovnání už jen tři minuty, které nastavil sudí Rizzoli nad rámec základní hrací doby.

89

Domácí stále drží balon na útočné polovině a v rohu hrací plochy hrají na čas.

88

Hulkova střela zpoza pokutového území byla zblokována na roh. Zenit šetří čas.

87

Pereirův nepovedený pas z poloviny hřiště se snesl až do Lodyginových rukavic.

86

Hosté se připravují k závěrečnému tlaku, postupné útoky až na dostřel Césarovy svatyně zatím nedotáhli.

84

Domácím byla odepřena možnost navýšit vedení, Rondón se nacházel v ofsajdovém postavení.

83

Zatímco Zenit už od 64. minuty po dvou nucených změnách nemůže nijak vyztužit zadní řady, Benfice stále zbyla možnost jednoho střídání.

82

John se okamžitě zapojil do hry a centroval na Derleye, před nímž odhlavičkoval na roh Garay.

82

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Andreas Samaris, přichází Ola John.

DANNY - 1:0

79

Petrohrad právě vstřelil branku!
Hulk z pravého křídla šikovně našel na přední tyči osamoceného DANNYHO, který ranou z první nedal Césarovi šanci. Benfiku dělí od vyřazení z Ligy mistrů deset minut.

78

Derley se uvnitř pokutového území pokoušel o nůžky, sudí Rizzoli mu odpískal hru vysokou nohou.