24.11.2014, 03:30 • Rogers Arena, Vancouver • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.56 3.8 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro toto utkání je to ode mě vše a přeji vám příjemný začátek týdne. (06:22:40)
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, 12:35
Marián Hossa (CHI) 0+0, 2 střely, 18:32
1. Jannik Hansen (VAN) 3+0
2. Derek Dorsett (VAN) 0+2
3. Bo Horvat (VAN) 0+3
Dnešní utkání je tedy u konce a Vancouver vybojoval čtrnácté vítězství z jednadvaceti zápasů, díky čemuž se posunul již na třetí místo Západní konference.
Do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, jenže ve 47. minutě dostal domácí do vedení Jannik Hansen a jak se později ukázalo, připsal si vítěznou branku zápasu. V čase 57:36 dorazil puk do branky po střele Taneva Radim Vrbata a bylo jasné, kdo dnes zvítězí. V poslední minutě ještě pečetil výhru Canucks brankou do prázdné brány Jannik Hansen a dokončil tak svůj dnešní hattrick.

60:00

59:32

Jeden zákrok si ještě připsal Ryan Miller, ale tento zápas pomalu směřuje ke svému konci a k vítězství Vancouveru.

Jannik HANSEN - 4:1

59:17

Vancouver právě vstřelil branku!
A je hotovo! Hosté to vyzkoušeli v powerplay, ale k puku se dostal JANNIK HANSEN, který jej dovezl až do opuštěné brány a uzavřel tak své dnešní skvělé představení a hattrick. Asistence: Chris Higgins, Bo Horvat

58:21

Marcus Krueger se ještě snažil dostat Chicago zpět do hry, ale Miller si s jeho ránou poradil a drží pohodové vedení svého celku.

Radim VRBATA - 3:1

57:36

Domácí se dostali do rychlého přečíslení, které využívají a pravděpodobně rozhodují dnešní utkání. Henrik Sedin zavezl puk do útočného pásma, přenechal ho z druhé vlny dojíždějícímu Tanevovi, jehož ránu neudržel Crawford a RADIM VRBATA doklepl puk za záda rozhozeného brankáře Blackhawks. Asistence: Christopher Tanev, Henrik Sedin

56:54

Clendening poslal obloučkem puk jen na hokejky domácích a hostům se krátí čas na vyrovnání.

56:16

Opět se Chicago usadilo v pásmu domácích, ale žádná větší šance z toho nebyla.

55:27

Důležitý obranný zákrok si připsal Bieksa, který položil hokejku na led a zastavil přihrávku mířící před bránu Millera, kde už hlídkoval volný útočník hostujícího celku.

54:58

Hostům se po zakázaném uvolnění Vancouveru podařilo usadit v útočném pásmu, ale z kombinace Jestřábů vyplynula jen střela od modré, která byla sražena do ochranné sítě.

54:20

Na druhé straně se řítila do útočného pásma trojice domácích útočníků, ale rozhodčí pískají k nelibosti většiny obecenstva ofsajd.

54:09

Ben Smith byl hodně rychlý, protáhl se kolem mantinelu a zasahovat musel opět Ryan Miller, který vyrazil ránu hostujícího útočníka ramenem nad.

53:50

4:1

Branky a nahrávky: 14. Hansen (Horvat, Dorsett), 47. Hansen (Dorsett, Horvat), 58. Vrbata (Tanev, H.Sedin), 60. Hansen (Higgins, Horvat) – 28. Versteeg (Keith, Seabrook)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa (A), Sbisa, Weber, Stanton – Vrbata, H.Sedin (C), D.Sedin (A) – Vey, Bonino, Higgins – Kassian, Richardson, Matthias – Hansen, Horvat, Dorsett

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook (A), Keith (A), Hjalmarsson, Oduya, Clendening, Rozsíval – Hossa, Toews (C), Saad – Kane, Richards, Versteeg – Carcillo, Danault, Bickell – Smith, Kruger, Nordström

Rozhodčí: Francis Charron, Dennis LaRue – Kiel Murchison, Brian Murphy