02.11.2014, 00:05 • Air Canada Centre, Toronto • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 3.2 4.05 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě vše pro dnešek. Já se s vámi tímto loučím a pokud už dnes nebudete sledovat NHL tak vám přeji dobrou noc. (03:02:37)

Roman Polák (TOR) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:13
Richard Panik (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 04:12
Marián Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:50
Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:37
1. James Reimer (TOR) 45 zákroků, 95,7% úspěšnost
2. James van Riemsdyk (TOR) 1+0
3. Leo Komarov (TOR) 0+1
A je dobojováno. Velmi atraktivní zápas, úžasná atmosféra a ještě úžasnější gólmani. To vše jsme dnes mohli vidět v Air Canada Centru. Třetí třetinu rozhodl po zkratu v obraně Hawks Peter Holland. Chicago poté hodně tlačilo, Reimer se ale blýskl několika skvělými zákroky a výrazně podržel svůj tým při cestě za všemi body. Nakonec to Leafs zvládli. Chicago nenaplnilo roli favorita a na ledě Toronta prohrálo 3:2. Na střely vyhrálo jednoznačně Chicago a to poměrem 47 – 27.

60:00

59:59

Keith trefil pouze nohy protihráče.

59:56

Oddechový čas pro domácí.

59:56

Reimer se opět činil, tentokrát zastavuje střelu Keitha. Chicago má 4 sekundy na to vstřelit gól, jinak se bude domů vracet s prázdnou.

59:32

Patrick Kane už zvedal ruce, střela Seabrooka ale za záda Reimera neprošla.

59:04

Po menší hádce Winnika s rozhodčím se pokračuje.

59:04

Střela Shawa končí vedle. Následně se Hossa pokoušel protlačit kotouč z bezprostřední blízkosti. Reimer je dnes ale špičkový.

58:59

Oddechový čas pro hosty.

58:59

Velká mela před bránou domácích. Všichni hráči se sjeli k Reimerovi po střele Seabrooka a následných pokusech Toewse protlačit kotouč do brány.

58:43

Hawks to zkouší v šesti!

58:00

Hosté mají dvě minuty na to, udělat něco se skórem. Zatím se hraje u nich v pásmu.

57:40

57:00

Leafs mají přesilovku, k tomu je velmi hlasitě povzbuzují domácí fandové. Jak tento duel dopadne?

56:41

3:2

Branky a nahrávky: 15. Kadri (Winnik, Kessel), 26. van Riemsdyk, 43. Holland (Komarov) – 17. Richards (Seabrook, Saad), 25. Seabrook (Kane)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Phaneuf, Franson, Rielly, Polák, Robidas, Gardiner – Winnik, Kadri, Kessel – van Riemsdyk, Bozak, Clarkson – Santorelli, Holland, Komarov – Panik, Carrick, Ashton

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, van Riemsdyk, Rozsíval – Sharp, Shaw, Kane – Versteeg, Toews, Hossa – Bickell, Richards, Morin – Saad, Kruger, Smith

Rozhodčí: Dave Jackson, Greg Kimmerly – Steve Miller, Mike Cvik

Diváci: 19 138