5:4

konec (1:1, 2:1, 2:2)

01.11.2014, 17:07 • ZS Kolín • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.65 4.5 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Drama bylo až do samého konce, kdy hosté dotahovali výsledek, být tak ještě minuta zápasu mohlo vše dopadnout jinak. Ale tři body si vybojovali domácí s výsledkem 5:4! Rozhodla druhá třetina, ve které byli lepším celkem.
Nejlepšími hráči byli zvoleni oba gólmani Sejpal a Gába.
Tímto se s vámi loučím a na dalším domácím kolínském zápase na počtenou! (19:18:43)

60:00

59:51

Velká šance hostů. Ale Sejpalova lapačka byla rychlejší!

59:14

Vajgar právě vstřelil branku!

Kozlové potrestali vyloučení domácích gólmanem! Ještě v závěru utkání snižují stav na 5:4!
Autorem branky je MICHAL MILOTÍNSKÝ.
Asistence: Robert Procházka, Josef Jindra

58:58

Hosté to zkouší bez gólmana.

58:58

V závěru utkání vyloučen Jakub Semirán (KOL) na 2 minuty za sekání.

58:24

V tomto samém čase si hosté vyžádali oddechový čas.

58:24

Vajgar se nenechal jen tak zahanbit a ihned z protiútoku snižuje skóre na 5:3.
Autorem třetí branky hostů je DAVID KOŠŤÁL.
Asistence: Filip Tomšík

57:43

Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí si ještě potvrzují své vedení. Kryštof Kulhánek zahájil z obranného pásma útok a a nahrál to Šafránkovi, ten si to ve středu hřiště prohodil s Jankovský, a Jankovský si najel po lajně a nahrál to zpět volnému DAVIDU ŠAFRÁNKOVI, který tak střílí pátý gól Kolína.
Asistence: Václav Jankovský, Kryštof Kulhánek,

55:53

Valáškova střela skončila v síti nad Gábou. Hra přerušena.

54:16

53:17

Hosté ubránili tlaku v oslabení a poslali hru na druhou polovinu hřiště.

52:43

Kulhánkova střela od modré byla odražena na plexi za brankou a hra pokračuje.

52:16

Potrestán Ota Lazorišák (JHR) na 2 minuty za hákování.

51:27

Kadlec vystřelil na Gábu, ten kotouče vyrazil před sebe a Valášek ještě chtěl kotouč dorazit do branky, ale byl faulován obranou hostí. Za to ovšem nebyl nikdo vyloučen.

49:36

Šifta vypíchl kotouč útočící obraně Vajgaru, a toho využil domácí kapitán, který se hnal do útoku, mířil mezi betony. Ale tam to krásně Gába vychytal.

48:26

Jindrova rychlá střela letmo míjela Sejpalovu branku.

48:01

Zakázané uvolnění Vajgaru.

46:57

Ofsajd domácích.

5:4

Branky a nahrávky: 4. Kadlec, 34. Jankovský (Šafránek, Malý), 36. Semirád (Šafránek), 42. Malý (Šifta, Kadlec), 58. Šafránek (Jankovský, Kulhánek) – 11. Milotínský (Jindra, Gába), 36. Košťál (Tomšík, Procházka), 59. Košťál (Tomšík), 60. Milotínský (Procházka, Jindra)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) Pácal, Muláček, Hanzl, Skokan, Procházka, Kulhánek, Nedbal – Semirád, Šafránek, Jankovský – Morkes "A", Kadlec "A", Ježek – Kozák, Mejzr, Zumr – Valášek, Šifta, Malý "C" – Hlavatý

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Gába (Kubeš) – Jindra, Procházka R, Koteška, Zich, Kořínek, Tržil, Jon, Kohút, Mazanec, Lazorišák, Milotinský, Šperger "A", Voříšek "C", Brabec, Košťál, Dvořák "A", Tomšík

Rozhodčí: Vokřál – Tasch, Potůček