3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

01.11.2014, 17:30 • ZS města Kadaně • Jiří Novotný (@jirka_novotny95)

Tipsport: 1.4 4.8 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kadaň nakonec Prostějov poráží 3:0, ve třetí třetině skóroval Hammerbauer. Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost! (19:46:17)

60:00

59:40

Potrestána hráčská lavice Prostějova, trest odsedí Kajaba.

58:42

Bartejsovu dělovku Šimboch likviduje.

57:29

Po Szathmáryho nahození Šimboch přerušil, vhazuje se po jeho levici.

56:12

Mazanec se protáhl kolem pravého mantinelu a vyslal bekhendovou střelu, která končí v Šimbochově rukavici.

55:15

Řezáč vystřelil od modré, našel Strmeňovu lapačku.

54:49

Domácí v plném počtu. Jestřábi byli v přesilovce neškodní.

52:49

Domácí Berlev vyloučen na dvě minuty za úder loktem. Po jeho zákroku se z ledu dlouho zvedal Coufal.

50:44

Po pěstním souboji Hlavy s Kovaříkem, který rozhodčí nakonec ukončil, jsou oba aktéři vyloučeni na 5 minut + do konce utkání.

50:14

49:38

Lukáš Novák střílel z pravého kruhu, skulinku mezi Šimbochovými betony nenašel.

48:14

Hostující Duba vyloučen za držení.

46:59

Kadaň právě vstřelila branku!
Na levém křídle nabral rychlost Hlava, přihrávkou našel Lukáše Nováka, jenž už sice byl v palebném postavení, ale naservíroval puk JANU HAMMERBAUEROVI, který zavěsil pod víko prostějovské branky. Asistence: Lukáš Novák, Nicolas Hlava.

45:29

Ofsajd Prostějova.

44:08

Úplně volný Chlouba pádil na Šimbocha, z bezprostřední blízkosti však napálil pouze jeho hrudník!

43:33

Lehnert se rozjel na pravém křídle a dostal dost prostoru k zakončení, branku však z mezikruží přestřelil.

43:01

Špatná rozehrávka Kadaně končí zakázaným uvolněním.

42:18

Přízemní rána Malého končí na pravém betonu Strmeně.

3:0

Branky a nahrávky: 5. Berlev (Pavlas), 23. Kadlec (Bartejs), 47. Hammerbauer (L.Novák, Hlava)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Stehlík, Mazanec, Trefný, Szathmáry, Bartejs, Pavlas, Opalek – Jíra, Chlouba, Ton – Novák J, Hejcman, Novák L – Kadlec, Kůs, Berlev – Lehnert, Hammerbauer, Hlava

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Vydržel) – Kolibár, Roupec, Řezáč, Skřivánek, Matyáš, Jedlička, Malý – Indra, Meidl, Kajaba – Coufal, Luňák, Kovařík – Stejskal, Duba, Ciencala – Kuncek, Padělek

Rozhodčí: Würtherle – Štofa, Beneš