konec (1:0)

01.11.2014, 17:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Martin Dvořák

Tipsport: 6.0 4.05 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:01:35)
Dnešní utkání nabídlo poměrně zajímavou podívanou, kdy hlavně ze strany PSG to byla zhruba hodinu hry pěkná nuda. Hosté navíc díky gólu Guerreira z 42. minuty prohrávali 0:1 a nevypadalo to vůbec nadějně z pohledu favorita. Pak ale došlo k dvojímu střídání, kdy Cabayeho s Lavezzim vystřídali Verratti a Bahebeck a oba se za pár minut "podepsali" pod vedoucí gól hostů, když těsně před jejich příchodem na hřiště vyrovnával v 61. minutě Cavani.

90+4

90+4

Volný kop rozehrává gólman Lecomte, který posílá míč do vápna PSG, kde však hraje pouze Sirigu a je po šancích, z pohledu Lorientu.

90+4

Poslední vteřiny zápasu, Pastore ztrácí míč u pokutového území soupeře a Verratti musí zatáhnout za "záchrannou brzdu" v podobě faulu.

90+1

První minuta nastavení, z celkových čtyř, které se sudí Thual rozhodl nastavit.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, Matuidi v ofsajdu, ale byl tam faul bránícího Koneho, volný kop pro PSG, z osmadvaceti metrů od branky Lorientu.

89

Nepřesný centr Meslouba a domácí se tak sami zbavují míče.

87

Útočný faul J. Ayewa, faulován byl bránící Digne, míč získávají hosté.

86

Verratti tentokrát v pokutového území, kde střílí z voleje poté, co se neprosadil Bahebeck, ale míč končí pouze nad brankou Lorientu.

84

Verratti sice dokázal odcentrovat z levé strany, ale ve vápně Lorientu není nikdo z jejich spoluhráčů, odkop od branky Lorientu.

82

Hosté vhazují na vlastní půli, utkání jako by ztratilo své tempo.

82

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Didier Bouanga.

80

Poslední desetiminutovka utkání, po faulu Bahebecka mají míč domácí, kteří to mají ale daleko k pokutovému území PSG.

79

Benjamin Jeannot se mu "prošel" po levém nártu, to je bez debat, diváci pískají, čas totiž nyní utíká mnohem rychleji domácím.