konec (1:0)

01.11.2014, 15:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Adam Kolář

Tipsport: 1.6 3.9 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše, na shledanou a brzy se těším u dalších přenosů ze Synot ligy. (16:56:54)
Dnešní zápas je u konce. Dukla Praha nakonec porazila Dynamo České Budějovice 3:1. Už v první minutě domácí poslal do vedení po rohovém kopu Jean David Beauguel, vedení domácích navýšil po sedmi minutách druhého poločasu krásnou ranou Nestor Albiach. Necelou půl hodinu před koncem ještě utkání zdramatizoval Roman Lengyel, v 81. minutě ale potvrdil vítězství Pražanů přesnou střelou z hranice vápna střídající Michael Krmenčík.

90+2

90+2

O vítězi už je asi rozhodnuto. Rada totiž za malou chvíli uvede míč do hry odkopem, obrana Dukly navíc dnes funguje velmi precizně.

90+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

90

Míč končí až u Křížka, který bude vykopávat.

89

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Roger Néstor Albiach, přichází Dino Kluk.

88

Za přestupek proti pravidlům dostává žlutou kartu Pavel Novák.

87

Hosté nadále obléhají šestnáctku fotbalistů z Julisky.

86

Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Marek Hlinka.

85

Ze střední vzdálenosti zkusil střelu Benát, brankář domácích se pořádně natáhl a konečky prstů vytěsnil povedený pokus na roh.

84

Míč propadl na zadní tyč, kde ho radši ukryl do náručí Rada.

83

Škoda si to namířil do pokutového území a domácí obránci nakonec odvrátili míč jen na roh.

82

A další gól Pražanů, jenže tentokrát kvůli ofsajdu neplatí.

Michael KRMENČÍK - 3:1

81

Dukla právě vstřelila branku!
MICHAEL KRMENČÍK se dostal do dobré střelecké příležitosti z hranice vápna a nezaváhal! Dukla opět vede o dvě branky!

80

Škoda byl nachytán v ofsajdu, míč uvede do hry Jeřábek.

80

Nebezpečí zažehnáno a hosté opět vyrážejí na steč.

79

Gedeon si došel pro faul do středu pole, standardní situace pro domácí.

3:1

konec (1:0)

Branky: 1. Beauguel (Mareš), 52. Albiach (Beauguel), 81. Krmenčík – 66. Lengyel (Herzán)

Karty:   67. Kladrubský (CEB), 88. Novák (CEB)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 7:5.

FK Dukla Praha: Rada – Polom, Štetina, Jeřábek, Karavajev – Považanec (86. Hlinka), Gedeon (C), Mar. Hanousek – Mareš (75. Krmenčík), Beauguel, Albiach (89. Kluk).
Náhradníci: Chudý – Mat. Hanousek, Kluk, Čajić, Hlinka, Krmenčík, Berger.

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Novák, Lengyel, Podstavek, Hanzlík – Kladrubský (73. Linhart), Brunclík (55. Benát) – Klesa (59. Vošahlík), Herzán (C), Hora – Škoda.
Náhradníci: Fryšták – Benát, Vošahlík, Koreš, Volešák, Linhart, Kalod.

Rozhodčí: Jiří Houdek