25.10.2014, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.5 3.84 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ondřej Pavelec (WPG) 40 minut, 14 zákroků, 4 góly, 77,8%
Michael Frolík (WPG) 0+0, 7 střel, čas na ledě 13:54
Andrej Šustr (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:08
Radko Gudas (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:43
Ondřej Palát (TBL) 1+1, 1 střela, čas na ledě 19:09
Hosté dnes vítězí 2:4 a odvezou si tak z Kanady dva body do tabulky Východní konference.
V závěrečné třetině se sice podařilo Wheelerovi snížit, ale zbylé šance Winnipegu pochytal skvělý Bishop, který dovedl Tampu k vítězství.

60:00

59:59

Do konce utkání zbývá poslední vteřina a po závaru před Bishopem se píská kvůli posunuté brance.

59:30

Hodně rychle teď musel zpátky Frolík, ale puk asi stejně nakonec nemířil do prázdné brány.

58:35

Skvělý zákrok předvedl Bishop proti Wheelerovi a nedovolil tak domácím dostat se na rozdíl jediné branky.

58:18

Winnipeg to zkouší v šesti!

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a Tampa v pohodě drží dvoubrankové vedení.

57:22

Teď se dokonce provinili zakázaným uvolněním a vhazovat se bude u Hutchinsona.

57:10

Domácí se ne a ne dostat do pásma a vytvořit si tak závěrečný tlak.

56:40

Byfuglien se snažil dostat k puku, ale je z toho jen brejk hostů, který končí na domácí obraně.

55:15

Tampa nyní operuje v pásmu Winnipegu a drží tak puk daleko od vlastní brány a potencionálního nebezpečí.

54:57

Domácí gólman opět v akci, tentokrát lapil střelu Filppuly.

54:21

Stralman si důrazně poradil s Galiardim a na druhé straně musel opět zasahovat Hutchinson.

53:30

Winnipeg rozjíždí další útok až zpoza vlastní brány.

52:57

A hostující brankář nyní radši přerušuje hru a dovolí tak svému týmu vystřídat.

52:32

Perreault posunul puk k Scheifelemu, který vyzkoušel Bishopovu pozornost.

2:4

Branky a nahrávky: 26. Little (Enström, Ladd), 51. Wheeler (Perreault, Enström) – 5. Stamkos (Drouin, Filppula), 25. Drouin (Kučerov, Johnson), 33. Namestnikov (Palát, Kučerov), 39. Palát (Johnson, Kučerov)

Winnipeg Jets: Pavelec (od 40.min. Hutchinson) – Trouba, Stuart (A), Bogosian, Enström, Cllitsome, Postma – Byfuglien, Little, Ladd (C)- Wheeler (A), Scheifele, Perreault – Frolík, Lowry, Galiardi – Halischuk, Slater, Thorburn

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Carle, Stralman, Gudas, Garrison, Šustr, Brewer (A)- Stamkos (C), Filpulla, Drouin – Connolly, Johnson, Palát – Paquette, Namestnikov, Kučerov – Brown, Boyle, Morrow (A)