24.10.2014, 16:30 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • Barbora Wolfová

59:46

Oddechový čas pro hosty.

59:46

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Při hře 4 na 4 dokázal 14 sekund před koncem utkání FAMIL AMIROV dovést svůj tým do vedení. A zajistil tak svým pátým gólem v utkání domácím výhru. Bez asistence.

59:09

58:07

Vyloučeni současně Matěj Drha (UNL) na dvě minuty za faul loktem a Jakub Žeravík (KVB) na dvě minuty za hrubost.

56:10

Po několika dorážkách a úspěšných vystrčeních Grančarovem puku mimo podal k druhému odkrytému rohu brány Bořek Ozom puk na FAMILA AMIROVA, který ho zastrčil okolo tyčky až za brankovou čáru. Dácá tak svůj čtvrtý gól v tomto utkání. Asistence: Bořek Ozom, Matěj Drha

55:11

Vyloučení na straně hostí. Vlastimil Salajka vyloučen na dvě minuty za napadení.

54:06

Zakázané uvolnění hostí, vhazuje se po levici Grančarova.

48:35

Vyloučen Denis Salnikov vyloučen na dvě minuty za napadení.

48:23

Karlovy Vary právě vstřelily branku!Hosté se dostávají do vedení! Po přihrání autora hattricku Matrina Slabého, dokázal zpracovat puk DANIEL KUNC, který dopravil puk až tam kam chtěl. Asistence: Martin Slabý

46:14

Domácí jsou nyní pod nátlakem Varů, Dobiáš však nepouští ani jednu střelu.

43:37

Slovan mění brankáře. Nastupuje do brány Daniel Dobiáš.

43:37

Karlovy Vary právě vstřelily branku!Hosté opět vyrovnávají stav utkání, nyní na 4:4. Opět bez pomoci spoluhráčů skóruje JIŘÍ NÍDL. Bez asistence.

43:17

Úmyslný ofsajd hostí.

42:57

Domácí si zakládají na obraně a nepouštějí Vary přes střední pásmo.

6:5

Branky a nahrávky: 4. Amirov (Michajličenko), 11. Amirov (Ozom, Zdvořáček), 32. Vico (Michajličenko), 37. Amirov (Drha), 57. Amirov (Ozom, Drha), 60. Amirov – 4. Slabý, 24. Slabý, 34. Šála (Nídl), 44. Nídl, 49. Kunc (Slabý)

HC Slovan Ústí nad Labem: Rychtář (44. Dobiáš) – Loukota "A", Michaljičenko, Vytejček, Drha, Moucha, Horčička, Spálenka, Zdvořáček "A", Ozom, Amirov "C", Brňák, Vico, Magasanik, Osmani, Tomáš

HC Energie Karlovy Vary B: Grančarov (Šmídl) – Novák, Salajka, Kala, Pátek, Hruša, Přibyl, Slabý, Žeravík, Salnikov, Zeman, Václav, Baxa, Halberštát, Nídl, Šála, Kunc

Rozhodčí: Michal Orlický – Roman Hynčica, Pavel Folk