Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

5:4

po prodl. (2:0, 0:2, 2:2 - 1:0)

24.10.2014, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Michal Sobecký

Tipsport: 3.7 4.4 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ze slavící Olomouce vám děkuji za pozornost a budu se zase někdy těšit z domácího utkání Prostějova či Olomouce. (20:40:47)

Erik HRŇA - 5:4

61:17

Olomouc právě vstřelila branku!
Tak a prodloužení je u konce, protože na okraji kruhu sebral puk ERIK HRŇA a poslal ho do horních pater branky – mimo dosah Hrubce.
Asistence: Roman Rác.

60:55

Vyrovnání měl na holi Ondrušek, jenže při pokusu z osy hřiště se mu vedlo stejně jako Majeskému.

60:12

V dobré pozici se ocitl Majeský, jenže jeho střelu ztečoval některý z hostí.

60:01

Do brány nastupuje Šimon Hrubec!
Uvidíme prodloužení. Domácí ve třetí třetině nabrali náskok, který ovšem zase ztratili. Dá se říct, že třetí dějství zopakovalo dohromady předchozí dvě. Tedy rychlé vedení Olomouce a následně dotahování Třincem.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:34

Hodně divoký závěr zápasu. Dvě minuty za napadení obdržel Jakub Orsava (TRI).

59:22

Patera dostává desetiminutový osobní trest!

Vladimír ROTH - 4:4

59:15

Třinec právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš. Hosté dnes podruhé vyrovnávají dvoubrankové manko a nejspíš tak uvidíme prodloužení. Ránou od modré se blýskl VLADIMÍR ROTH, který slaví čistý průstřel.
Asistence: Marek Trončinský, Daniel Rákos.

58:37

Dlouhý zahodil možnost rozhodnout. Z pozice za modrou čárou netrefil!

58:27

Zakázané uvolnění domácích.

5:4

Branky a nahrávky: 12. Houdek (Buc, Patera), 16. Laš (Herman, Houdek), 41. Cibák (Marosz, Rác), 48. Hrňa (Herman, Laš), 62. Hrňa (Rác) – 32. Žejdl (Roth, Trončinský), 39. Plíhal (Polanský, Irgl), 55. Trončinský (Žejdl, Rákos), 60. Roth (Trončinský, Rákos)

HC Olomouc: Trvaj (Vošvrda) – Vyrůbalík, Majeský, Skrbek, Houdek, Ondrušek, Rašner, Škůrek – Cibák, Marosz, Rác – Buc, Patera (C), Jergl – Laš, Herman, Hrňa – Dlouhý, Knotek, Kucharczyk.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla, Roth, Galvas, Doudera, Linhart, Nosek, Trončinský – Kreps, Plíhal, Dravecký – Irgl, Polanský, Chmielewski – Rákos, Žejdl, Orsava – Cienciala, Růžička, Kindl.

Rozhodčí: Hribik, Polák – Jelínek, Pešek