Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín

2:4

konec (1:1, 0:1, 1:2)

24.10.2014, 15:00 • PSG Aréna, Zlín • Jakub Kudláč

V nervy drásajícím zápase nakonec Vsetín zvítězil 4:2. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1, ve druhé části Vsetín přidal jednu branku a v poslední třetině Zlín vyrovnal. Ale poté hosté vsítili dva góly v jednom oslabení a rozhodli tak o své překvapivé výhře ve Zlíně 4:2. Děkuji za pozornost a přeji vám hezký zbytek dne. (17:19:58)

60:00

59:51

Buly ve středním pásmu.

59:30

Zlín si dal málem vlastní gól.

59:00

Ševci se nemohou dostat do útočného pásma.

58:07

Zlín bez brankáře v šesti!

58:07

Hosté si berou time – out.

57:04

Vsetín právě vstřelil branku!
Druhý gól ve stejném oslabení vstřelili hosté. PETR LAINKA zvyšuje na 4:2. Asistence: Jiří Weintritt.

56:15

Berani udělali v útočném pásmu obrovskou chybu a v oslabení ujela vsetínská dvojice Janošek, Lainka. Druhý jmenovaný sice Linga nepřekonal, ale z dorážky se prosadil MIROSLAV JANOŠEK. Asistence: Petr Lainka.

55:35

Za vyhození puku se jde posadit Bártek (VHK).

54:50

Tečovaná střela Peškem orazítkovala horní tyč.

54:02

53:20

Vsetín se stále nemůže osvobodit.

52:50

Puk po střele Gazdy končí v ochranné síti.

52:02

Vodák (VHK) je vyloučen za hákování.

51:10

Z nepřehledné skrumáže vyletěl puk směrem na Bechného, který jen se štěstím puk vyráží. Čím více se přibližuje konec, tím více se přitvrzuje.

50:00

Rezek vyprášil Bechnému betony.

49:00

Po tvrdém souboji zůstává na ledě ležet Toman, který má zřejmě zranění v oblasti hlavy.

2:4

Branky a nahrávky: 6. Miko (Padrnos, Peška), 45. Strmiska (Gazda, Miko) – 4. Augustin, 28. Janošek (Weintritt, Richter), 57. Janošek (Lainka), 58. Lainka (Weintritt)

Berani Zlín: Ling (Šimonů) – Padrnos, Váňa, Gába, Kosorin, Procházka, Budil, Gazda – Václavek, Strmiska, Peška – Miko, Mikulec, Krejčiřík – Stiksa, Rezek, Karafiát – Kotek, Dlabaja, Werbik.

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Barvík) – Richter, Bártek, J.Weintritt, Augustin, Vítek, Vodák – Abazaj, Toman, Lainka – Humplík, Gharibyar, M.Weintritt – Kostka, Jochymek, Kovář – Janošek.

Rozhodčí: Humpolíček – Měkýš, Otáhal