Bílí Tygři Liberec – Královští lvi Hradec Králové

6:3

konec (2:2, 2:1, 2:0)

24.10.2014, 17:00 • Jan Kousal

Liberec se skvěle vypořádal s nepovedeným úvodem a i díky hattricku Marka Zachara slaví vítězství 6:3. (19:16:19)

Liberec právě vstřelil branku!
Klinger vyhodil puk přesně na hůl MARKA ZACHARA, který v samostatném úniku zasunul kotouč přesně mezi Roubalovy betony a završil tak hattrick.

53:34

Nezbeda (LIB) s Hronkem (HRK) se do sebe pustili a oba dostávají po dvou minutách za hrubost. Do celé rozmíšky ještě přijel Lakatoš, který za pár rozdaných ran dostává taktéž dvě minuty za hrubost.

52:59

Dokonce přišel i rychlý hradecký kontr. Kotouč po zblokované střele sbírá Petruželka.

52:35

Chlum přišel o puk a hosté tak vyhazují.

51:39

Hroudný (HRK) dostává dvě minuty za sekání.

51:27

Chalupa si teď zcela sám před bránou na Petruželku nepřišel!

51:11

Kačírek nezvládl ztlumit puk na útočné modré. Je pískáno zakázané uvolnění.

50:20

Liberec odskakuje na dvě branky! DOMINIK LAKATOŠ obral hosty o puk a okamžitě si to namířil na Roubala. Ten pak nedosáhl na jeho prudkou střelu zápěstím. Domácí tak vedou 5:3.

50:08

Nezbeda po zisku kotouče okamžitě pádil směrem kupředu a nakonec i vystřelil. Hradecký brankář v pohodě lapil.

48:51

Z přetlačované v rohu útočného pásma domácích vyšel jako vítěz Wiencek, jeho vyjetí zpoza brány ale nebylo pro Roubala nijak nebezpečné.

47:59

47:15

Nezbeda se zkusil obtočit kolem branky, hradecký gólman měl však svůj beton na místě.

46:21

Klinger se opřel do puku, jeho pokus Roubal vyrazil.

6:3

Branky a nahrávky: 16. Jursa (Hylena, Lakatoš), 19. Zachar (Chlum), 29. Kačírek (Klinger), 29. Zachar (Wiencek, Chlum), 51. Lakatoš, 55. Zachar (Klinger) – 6. Hofman (Hidveghy), 11. Matouš (Pavlík, Chalupa), 22. Šmída (Malík)

Bílí Tygři Liberec: Petruželka (Žajdlík) – Starosta, Bednář, Klinger, Turský, Rubeš, Wiencek, Černý, Lakatoš, Nezbeda, Jursa, Kunst, Zachar, Mečíř (C), Kačírek, Chlum, Hylena

Královští lvi Hradec Králové: Roubal (Vítešník) – Exner, Matouš, Havránek, Hofman, Malík (C), Moník J., Hnik, Lier, Hidveghy, Chalupa, Pavlík, Šmída, Fanderlik, Kynčl, Luštinec, Hronek, Hroudný, Moník F., Hejna, Veselý

Rozhodčí: Horinek – Hejl, Podrazil