San Jose Sharks: 12

Columbus Blue Jackets: 11
Československá stopa v utkání:
Tomáš HERTL (SJS) 0+0 1 střela, čas na ledě 15:22
Ne! San Jose prohrává další zápas, tentokrát na svém ledě s Columbusem 4:5 po neuvěřitelném průběhu! Sharks vedli po první třetině 2:0 a zdálo se, že mají vše ve svých rukou. Ve druhé třetině ale hosté třemi góly zvrátili dosavadní vývoj utkání ve svůj prospěch a nakonec díky lépe zvládnutému závěru, vybojovali cenné vítězství 5:4. Za Columbus stojí za vyzdvižení výkon Ryana Johansena, která dva góly dal a celkově působil na ledě velmi dobrým dojmem. Sharks dnes "hořeli" hlavně v obraně, kde kupili jednu chybu za druhou, ostatně pět obdržených gólů budiž toho důkazem.

Columbus právě vstřelil branku!
Tento gól hostů ale již platí! MARK LETESTU tečuje před Niemim střelu Hartnella od modré a Columbus jde do vedení, jedenadvacet vteřin před koncem, vítězství je blízko! Asistence: Scott Hartnell a David Savard.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:40

Potvrzeno, gól neplatí, radost hostů byla předčasná!

58:40

Porada rozhodčích u boxu časoměřičů.

58:40

Pozor, Ryan Johansen dává z pravé strany gól, ovšem hlavní sudí Watson okamžitě rozpažil, gól neplatí!

57:55

Puk ve středním pásmu, Johansen se ho snažil tečovat do třetiny Sharks, nepovedlo se.

57:17

Komerční přestávka.

56:52

Anisimov nahazuje puk do útočného pásma, blíží se závěr utkání a čím dál reálnějších obrysů dostává prodloužení.

56:15

Puk za brankou Columbusu, hosté rozehrávají.

4:5

Branky a nahrávky: 6. Burish (Demers), 15. Pavelski (Couture, Marleau), 43. Pavelski (Thornton), 49. Couture – 29. Johansen (Hartnell, Foligno), 33. Letestu (Anisimov, Ťjutin), 34. Johansen, 52. Foligno (Hartnell, Wisniewski), 60. Letestu (Hartnell, Savard)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Vlasic, Braun, Irwin, Burns, Hannan, Demers – Nieto, J. Thornton, Pavelski – Marleau, Couture, Wingels –Hertl, Sheppard, Hayes – McGinn, Desjardins, Burish

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Forsberg) – J. Johnson, Savard, Erixon, Wisniewski, Ťjutin, Goloubef – Hartnell, Johansen, Foligno – Anisimov, Letestu, Skille – Calvert, Wennberg, Atkinson – Cracknell, Chaput, Boll

Rozhodčí: Watson, Walsh – Cherrey, Wheler

Diváci: 17 562