0:2 3:6, 2:6

23.10.2014, 09:51 • Radek Přibyl

Tipsport: 1.5 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (11:22:13)
I přes dvě porážky může stále Maria Šarapovová postoupit. Potřebuje porazit 2:0 Radwaňskou a doufat, že Petra neuhraje ani set proti Wozniacké.

Petra má situaci ve svých rukou, jestli Wozniackou porazí 2:0 má postup jistý, jestli vyhraje 2:1 bude muset doufat, že Radwaňská neporazí Šarapovovou.
To byla jízda, Petra Kvitová dnes byla prostě k neporažení a utkání rozhodla hlavně v rozmezí od třetího gamu úvodního setu. Po dvou prohraných úvodních gamech získala jedenáct gamů z dvanácti a hlavně se dostala do potřebné pohody, kterou Šarapovová už nedokázala nalomit.

Konec zápasu

2:6

Výborný return Šarapovové, ale ještě lepší úder do protipohybu soupeřky, který letěl těsně k čáře a Petra Kvitová vyhrává po setech 6:3 a 6:2!

30-40

Mečbol pro Petru Kvitovou!

30-30

Teď z těžké pozice zkoušela míč poslat po lajně, ale nezvládla to.

15-30

Nádherná výměna! Už to vypadalo, že Kvitová nebude u míče včas aby ho mohla odehrát, ale povedl se jí nádherný úder, kterým překvapila svou soupeřku.

15-15

Fiftýn pro Šarapovovou.

0-15

Šarapovová tlačila míč k lajně, Petra by u balonu nestihla být, naštěstí úder skončil těsně v autu.

2:5

Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

2:5

Následuje přestávka a výměna stran.

2:5

Dobrý return, kterým si Petra dostala do výhody, krátce poté chtěla výměnu ukončit, jenže její finální úder nepřekonal síť.