2:1

po s.n. (1:0) (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

23.10.2014, 17:00 • Čez aréna Ostrava • Monika Baloghová

Tipsport: 1.77 4.35 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Mějte příjemný zbytek večera, pokud jste příznivci vítkovických barev, užijte si výhru a u dalších onlajnů se budeme těšit napočtenou. (20:06:47)
Předehrávka 15. kola je za námi. Vítkovičtí si po devíti zápasech v řadě připisují výhru, a i když si ji připsali až po samostatných nájezdech, domácí fanoušci si jistě oddechli – teď už to snad půjde. Konec třetí části byl přitom skoro jako přes kopírák úterního zápasu – necelou minutu před koncem třetí třetiny vítkovické vyloučení, jehož potrestání ale tentokrát znamenalo "pouze" srovnání na 1:1. V prodloužení měli více šancí domácí, ale Závorku přesto nedokázali překonat. Rozhodly tedy samostatné nájezdy, kdy se jediným úspěšným střelcem stal domácí Ondřej Roman.
Nejlepší hráči zápasu:
HC Vítkovice Steel – Tomáš Pastor¨
HC Energie Karlovy Vary – Jekabs Redlish

Ondřej ROMAN - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Steel.
Nejproduktivnější útočník Vítkovic ONDŘEJ ROMAN nic nevymýšlel a poslal puk za záda Závorky a připisuje domácím bonusový bod – 2:1.

3. série 1:0

Jako třetí jede za Vary Radim Hruška, jeho střela končí na Dolejšovi.

Nejproduktivnější útočník Vítkovic nic nevymýšlel a poslal puk za záda Závorky.

2. série 0:0

Skuhravý se také rozjel zeširoka, u branky zpomalil, ale střela zápěstím do branky neprošla.

Szturcovi klička nevyšla.

1. série 0:0

Duda se rozjel na brankáře, jeho prudká střela švihem mířila doprostřed Dolejše.

Vítkovický útočník si najel zeširoka, ale ke vzdálenější tyči nezakončil přes beton.

Samostatné nájezdy začínají.
Po krátké úpravě ledu budeme svědky samostatných nájezdů, které rozhodnou o bonusových bodech.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:51

Hostující bek má puk za svou brankou, ale nemá kam spěchat.

64:30

Vítkovice se propracovaly před Závorku, ale hosté brání svou klec výborně.

64:11

Domácí znovu v pásmu, ale velmi nepřesní.

63:31

Hosté v pásmu, ale beze střely.

2:1

Branky a nahrávky: 57. Burger (Němec, Šenkeřík), rozh. náj. Roman – 60. Harant (Skuhravý)