0:3

konec (0:1)

02.10.2014, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • Jiří Mravec (@JiriMravec)

Tipsport: 4.45 3.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je za námi utkání základní skupiny Evropské ligy, ve kterém favorit utkání – italská Fiorentina jasně přehrála svého soka z běloruské metropole – Dinamo Minsk 3:0. Nutno říci, že hosté měli po většinu času utkání ve své moci, drželi častěji míč na kopačkách, měli větší ofenzivní chtíč, nežli jejich soupeř, a to dokázali přetavit ve tři pohledné branky. Po řadě se trefili Aquilani, Iličić a Bernadeschi a zařídili tak týmu z Florencie tři body do tabulky. Ode mne je to pro dnešní večer vše, přeji příjemný zbytek pracovního týdne a u dalších online přenosů z evropských fotbalových klání na počtenou. (20:54:45)

90+3

90+3

Pizzarova přihrávka lobem končí v náručí Ignatoviče a to zřejmě to poslední, co se dnes na trávníku stane.

90+2

A přesně tak se i stalo! Nikoličův dýchánek kdosi v chumlu hráčů lehce tečoval a Tătăruşanu musel být velmi pozorný.

90+1

Djédjé faulován v uctivé vzdálenosti od brány hostí, ovšem hosté mohou poslat do šesnáctky jedovatý centr.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90

Djédjé vybojoval pro své barvy další roh.

89

Vargas skvěle zapracoval v defenzivě, poté ovšem míč odevzdal Jarockému, jehož dobře umístěnou ránu vytěsnil Tătăruşanu na roh.

87

Tomović se vydal na výlet po pravé postranní čáře a dařilo se mu, dokud jej nezkřížil Bangura a poslal míč na roh.

87

Další mladík z domácího kádru se podívá na hrací plochu, a to konkrétně sotva plnoletý Jarockij, který nahradí Staševiče.

87

Útočný faul domácích pár minut před koncem. Vše nasvědčuje tomu, že se utkání v poklidu dohraje za současného stavu.

86

Ze hry odchází pět minut před koncem základní hrací doby Adamovič, kterého nahrazuje teprve devatenáctiletý Rassadkin.

84

Pasqual poslal z levé strany prudký centr na malé vápno, Ignatovič jej vyboxoval jen k Lazzarimu, kterému však dělalo zpracování prudkého balónu značné potíže a nevyužil tak momentu, kdy měl před sebou téměř odkrytou klec.

82

Dinamo, leč se jeho hráči snaží, je v útočení poměrně neškodné a vypadá to, že vstřelit alespoň jeden gól se jim dnes nepodaří, vzhledem k tomu, že Fiorentina míč ze svých kopaček lacino neodevzdává.

80

Hosté okamžitě nato vyrazili do ofenzivy a Ignatovič musel krotit ránu Lazzariho z dvaceti metrů.

79

Míč si postavil kapitán Molaš a jeho rána levou nohou proletěla asi metr kolem vzdálenější tyče.

79

Nyní však budou mít možnost ohrozit Tătăruşanua. Po Basantově faulu na Djédjého je nařízen přímý kop z pětadvaceti metrů.

78

Po delší odmlce se na útočnou půli podívalo i Dinamo, ovšem jen na chvíli, hosté se s přehledem ubránili a zakládají svůj útok