02.10.2014, 19:00 • Stadion Kantrida, Rijeka • David Zoubek (@Dray_LFC)

Tipsport: 4.8 3.66 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely: 1 – 2
Zákroky: 3 – 1
Rohy: 5 – 2
Offsidy: 2 – 3
Druhý poločas přinesl strhující tempo, klíčovým momentem bylo vyloučení Kolodziejczaka a následný proměněný pokutový kop z kopačky Kramariče. Domácím se tím dostal vítr do plachet a dokonce se ujali vedení, když krásnou akci zakončil se štěstím Kvržič. Poté měli ještě několik velmi nadějných možností na zvýšení skóre, ale neproměnili. A tak se ukázalo staré známé pravidlo: Nedáš, dostaneš. V 91. minutě totiž na konečných 2:2 upravil Mbia.

90+4

90+3

Roh pro Sevillu...

Stéphane MBIA - 2:2

90+1

Sevilla právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné! A zároveň trochu kruté k domácím. Z ničeho nic přišel centr z nohy Tremoulinase, k tomu se prodral STÉPHANE MBIA a dává tak gól i ve druhém utkání skupinové fáze Evropské ligy. 2:2

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90

Rijeka hraje momentálně výborně a Sevillu nepouští ani přes polovinu hřiště.

89

Po obrovské chybě Iborry se ke střele dostal Jajalo, ta byla ale zblokovaná a míč chytá Beto.

88

Střídání v týmu HNK Rijeka: ze hřiště odchází Moisés, přichází Marko Vešović.

88

Další faul Sevilly, ta se nemůže dostat k jakémukoliv tlaku.

88

Žlutou kartu dostává Fernando Navarro (Sevilla FC).

87

Krstanovič faulován a přináší Rijece chvilku oddechu.

87

Hosté se snaží domácí obranu překonat dlouhými míči, tudy cesta ale nejspíš nepovede.

85

Střídající Krstanovič se pokusil o střelu, ta míří ale asi 3 metry vedle pravé tyče.

85

Sevilla se snaží zvrátit nepříznivý stav, ale míč na dlouho nezískává.

84

Krstanovič dobře podržel míč, domácí v poklidu kombinují.

2:2

konec (0:1)

Branky: 54. Kramarić (pen.), 68. Kvržić (Kramarić) – 26. Aspas, 90+1. Mbia (Trémoulinas)

Karty:   13. Cvijanovič (HNK), 19. Kvržić (HNK) – 88. F. Navarro (SEV)   52. Kolodziejczak (SEV)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:1.

HNK Rijeka: Vargić – Tomečak, Mitrović, Lešković, Leovac – Cvijanovič, Jajalo – Jugovic (C), Moisés (88. Vešović), Kvržić (75. Zlomislić) – Kramarić (82. Krstanović).
Náhradníci: Prskalo – Budicin, Bertoša, Vešović, Zlomislić, Sharbini, Krstanović.

Sevilla FC: Beto – Coke, Carriço, Kolodziejczak, F. Navarro – Krychowiak, Iborra – Vidal, Banega (58. Trémoulinas), J. Reyes (58. Mbia) – Aspas (72. Bacca).
Náhradníci: S. Rico – Trémoulinas, Figueiras, Suárez, Mbia, Bacca, Deulofeu.

Rozhodčí: Kenn Hansen (DEN). Asistenti: Lars Rix, David Vang Andersen. Brankoví: Jakob Kehlet, Mads-Kristoffer Kristoffersen. Čtvrtý: Henrik Larsen (Všichni DEN)