2:1

konec (0:0)

02.10.2014, 19:00 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.67 4.1 5.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, ale již za chvíli začíná druhá várka zápasů Evropské ligy. Buďte tedy i nadále s námi! (21:00:11)
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 8:5.
Rohy: 4:4. Fauly: 14:17.
Utkání je u konce a v Rotterdamu dnes bude veselo. Feyenoord totiž zvítězil 2:1! Domácí se do vedení dostali hned po návratu z kabin, kdy se ve 47. minutě jemnou tečí zapsal Van Beek. Náskok vydržel do 65. minuty, to zblízka srovnal Viera. Rozhodující okamžik utkání přišel v 84. minutě, to tvrdou ranou rozsekl tajenku Manu a svým gólem zajistil svému týmu tříbodový zisk.

90+3

90+3

Vermeer si naběhl na centr z levé strany, smetl sice u toho Ona, o faul se však nejednalo.

90+3

Střela El Ahmadiho byla sice hodně nepřesná, několik vteřin však dokázala ušetřit.

90+2

Domácí zkušeně drží míč co nejdál od vlastní branky, navíc mají přímý kop.

90+1

Elvis Manu má dnes splněno a jde dolů, do utkání se podívá Tonny Trindade de Vilhena.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Pojistku na výhru mohl dát Basaçikoglu, jenže jeho hlavičku, která mířila k tyči, skončila v držení Kawašimy.

89

Adrien Trebel pospíchá dolů, na poslední okamžiky utkání nastupuje Igor De Camargo.

88

Hosté chystají poslední střídání, čeká se na přerušení hry.

87

Žlutou kartu obdržel hostující kapitán, Jelle Van Damme.

87

Hostům teď neuvěřitelně rychle utíká čas a navíc je tu přímý kop pro Feyenoord.

86

Ofsajd Lutychu, v nedovoleném postavení se ocitl Mpoku.

Elvis MANU - 2:1

84

Feyenoord právě vstřelil branku!
Teď se už ale domácí radují a na stadionu propukl oslavný karneval! Po Clasieho nákopu a hlavičce Richardse se míč odrazil na pravou stranu vápna, kde stál ELVIS MANU a ten nekompromisní ranou poslal domácí opět do vedení!

Kawašima další skvělý zákrok

82

Obrovská šance domácích, gólman Kawašima se nyní stal hvězdou okamžiku. Po Nelomově centru se mezi dvěma obránci uvolnil Manu, objevil se před gólmanem, jenže jej zblízka neprostřelil, Kawašima zvládl vykopnout!