02.10.2014, 21:05 • Stadio Olimpico, Turín • Jakub Martiňák

Tipsport: 1.96 3.37 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50% Držení míče 50%
4 Střely na bránu 0
8 Střely vedle 2
8 Rohy 3
Důležitou výhru nakonec slaví fotbalisté domácích, kteří utkání nevzdali a až v poslední minutě hry dokázali vstřelit rozhodující branku. Postaral se o ní Fabio Quagliarella, když sám proměnil penaltu po zákroku na svou osobu. Žolík tak rozradostnil početné příznivce domácích na Stadio Olimpico a ti dnes spolu s dalšími fanoušky italské kopané mohou slavit.

90+5

Fabio QUAGLIARELLA - 1:0

90+4

FC Turín právě vstřelil branku!
Obrovská radost zavládla na Stadio Olipico! Důvodem k ní je úspěšně proměněná penalta, jejímž střelcem je FABIO QUAGLIARELLA. Sám faulovaný hráč poslal brankáře na druhou stranu a jeho tým slaví. 1:0!

90+3

Byla nařízena penalta pro Turín!

90+3

Antonsson zatáhl Quagliarellu ve vápně Kodaně a za trest dostává žlutou kartu.

90+2

El Kaddouriho pobídka neprošla skrz velké vápno. Přesto jsou domácí stále u míče.

90+2

Nepřesným centrem se prezentoval mladík Benassi, brankář Andersen nyní má míč v rukavicích.

90+1

Domácí ztratili míč, přesto jej ale urychleně dokázali vybojovat zpátky.

90+1

Turín bude vhazovat na polovině hostí.

90

Nastaveny jsou 3 minuty navíc.

90

Poslední minuta řádné hrací doby je zde. Podaří se někomu ještě vstřelit branku a kolik nastaví sudí minut? To jsou otázky, na které dostaneme v následujících okamžicích odpovědi.

89

8. rohový kop Turína rozehrál Benassi centem před bránu. Ten však byl úspěšně odvrácen masou v bílém.

89

Kolmice na El Kaddouriho je sražena na rohový kop.

88

Granata stále nemůže vyzrát na dobře zformovanou obrano seveřanů. Ti jsou na tom takticky dobře.