02.10.2014, 17:30 • Arena 2000 • Libor Kucza (@LiborKucza), David Panuška

Tipsport: 2.65 4.1 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Jiří Novotný (JAR) 0+1, čas na ledě: 19:58, 1 střela (20:08:16)
Na závěr vám popřeji krásný zbytek čtvrtečního večera. Někdy příště, třeba u KHL nashledanou.
Třetí část nepatřila mezi ty nejúžasnější. Jaroslavl si pohlídá náskok vypracovaný v druhé třetině a zaslouženě poráží Dinamo v poměru 4:2.
Střely na branku: 25:32

60:00

59:38

Enormní tlak se zatím nekoná. Dinamo tohle nejspíše nezvládne.

59:00

Hraje se poslední minuta třetí třetiny!

57:05

Hosté jsou aktivní a chtějí vyrovnat, zatím ale neznají recept na Sanforda. Aktivně od modré pálí Jalasvaara.

54:47

Vladislav Kartajev se na trestné lavici musel zapotit, ale nakonec to jeho tým přečkal. Hraje se pět na pět.

54:30

Hosté nyní neskutečně tlačí, Sanford odolává.

54:05

Jalasvaara vypálil a Žerděv nebezpečně tečoval. Opět bez gólové tečky.

52:47

Vladislav Kartajev (JAR) hákoval a oslabuje domácí celek.

52:40

Lokomotiv se teď nemůže vůbec dostat do útočného pásmu. V druhé třetině jim to nedělalo sebemenší problém.

51:55

Karsums objel branku a pokusil se zakončit, Sanford byl připraven!

49:05

Cvetkov svému týmu ani nechyběl. Jaroslavl v přesilovce nic nevymyslela.

48:40

Domácím přesilovka nevychází. Averin se pokusil prosadit individuálně. Píská se ofsajd.

47:05

Následně svůj tým oslabuje Cvetkov (DMS). Potrestán je za sekání.

Konstantin GOROVIKOV - 4:2

46:45

Dinamo právě vstřelilo branku!
Pestuško přenechal puk volnému KONSTANTINU GOROVNIKOVI, který střelou do levého horního rohu snižuje na 4:2! Asistence: Alexander Osipov, Maxim Pestuško.

45:53

Plotnikov vlétl na led a vidíme opět vyrovnanou hru.

4:2

Branky a nahrávky: 12. Galimov (Kartajev, Ljubuškin), 21. Holos (Novotný, Gračjov), 23. Averin (Jakovlev, Apalkin), 25. Konkov (Višněvskij, Galimov) – 22. Žerdev (TS), 47. Gorovikov (Osipov, Pestuško)

Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik) – V. Višněvskij, Holos, Kronwall, Vasiljev, Jakovlev, Ljubuškin, Martynov, Gorochov – Platt, Novotný, Plotnikov, Konkov, Averin, Apalkov, Thörnberg, Kapustin, Galimov, Gračjov, Korškov, Kartajev

Dynamo Moskva: Jerjomenko (25. Šaryčenkov) – Budkin, Jalasvaara, Osipov, Solovjov, D. Višněvskij, Korjagin, Mironov – Sojn, Cvetkov, Volkov, Babenko, Žerděv, Karsums, Daugavinš, Kokarev, Gorovikov, Těreščenko, Pestuško, Mosaljov

Rozhodčí: Jeřábek, Sergejev – Misjur, Raming