konec (1:2, 1:1, 1:3)

02.10.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.2 4.1 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a u dalšího zápasu KHL na shledanou. (17:31:38)
Viděli jsme opravdu strhující třetí třetinu. Po 22 sekundách srovnal Martin Růžička na 3:3, jenže pak přišlo něco neskutečného. Dvě minuty po Růžičkovi se trefil Blochin, minutu po Blochinovi Dawes a Astana tak vedla 3:5.
O další minutu později se prosadil za domácí Gubarev a přiživil šance Čeljabinsku na bodový zisk. Minutu a půl před koncem zkusili domácí powerplay, ale ta se jim vůbec nevyvedla a Ruděnko rozhodl utkání gólem do prázdné branky.
Barys Astana si tak odváží tři body a pokračuje v dobrých výsledcích. Naopak domácí se musí probudit a začít vyhrávat.

60:00

RUDěNKO - 4:6

59:32

Astana právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Astana dnes vyhraje a odveze si tři body. Do prázdné brány se trefil KONSTANTIN RUDĚNKO, který si dnes gól opravdu zasloužil. Asistence: Roman Starčenko

58:50

Hra bez brankáře se domácím vůbec, ale vůbec nedaří a jejich šance na remízu se vzdaluje.

58:32

Minuta a půl do konce a Demčenko odjíždí na střídačku. Powerplay pro domácí.

58:05

Oddechový čas pro domácí. Dá se očekávat odvolání Demčenka.

57:10

Borodkin dvakrát střílel od modré, ale ani jedna z jeho střel se neujala a Traktor začíná opět od své branky.

56:45

Puškarjov nyní pracoval s kotoučem, ale dopracoval se pouze k postavení mimo hru.

56:28

Čistovovo nahození radši sebral Laco a vhazuje se v obranném pásmu Barysu.

55:21

Bulis sice vybojoval kotouč u mantinelu, ale Astana opět posouvá hru do pásma středního.

54:12

Odražený kotouč se dostal ke Glinkinovi, ale jeho střela nakonec kočí až ve středním pásmu.

54:00

Čeljabinsk rozjíždí další útok, čas k vyrovnání se domácím zkracuje.

52:13

Domácí nyní sevřeli hostující čtveřici a od modré střílel Piganovič. Nicméně Laco měl čistý výhled a střelu vyrazil.

51:46

Další střelecký pokus má na svědomí Panov, ale vybojoval jen vhazování v útočném pásmu Traktoru.

49:58

Čistov si vyjel před bránu, ale Laco včas utěsnil každou skulinku a střelu vyrazil.

49:00

Po několika nesrovnalostech v obraně Čeljabinsku střílel Bochenski. Demčenko připraven.

48:30

Útočníci Astany se něco snažili vymyslet v útočném pásmu, ale už zase hrají domácí.

4:6

Branky a nahrávky: 12. Glinkin (Čistov), 28. Kokujov (Penkovskij, Wilson), 41. Růžička, 45. Gubarev (Glinkin, Popov) – 3. Antropov (Savčenko), 15. Semjonov (Blochin), 23. Bochenski (Boyd), 43. Blochin (Dawes), 44. Dawes (Blochin), 60. Ruděnko (Starčenko)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (23. Demčenko) – Quint, Kondratěv, Chlystov, Piganovič, Borodkin, Aťušov, Katičev – Panov, Bulis, Růžička – Čistov, Glinkin, Popov – Kostitsyn, Kokujov, Wilson – Penkovskij, Osnovin, Gubarev – Mokin

Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Bartulis, Semjonov, Blochin, Savčenko, Cerenok, Ibrajbekov – Dawes, Boyd, Bochenski – Ruděnko, Starčenko, Antropov – Puškarjov, Upper, Rymarev – Rachmanov, Gavrilin, Lichotnikov – Popovič

Rozhodčí: Bondar Denis, Gamalei Evgeny – Palei Yakov, Otmakhov Alexander