Angelique Kerberová (1) – Dominika Cibulková (6)

2:0 6:3, 6:0

19.09.2014, 10:25 • Róbert Michalec sk

Tipsport: 1.42 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žiaľ musíme konštatovať, že Dominika Cibulková už na turnaji v Tokiu nepokračuje po tom čo podľahla Angelique Kerberovej 6:3, 6:0. Naša tenistka mala šancu na úspech hlavne v prvom sete to by však musela odvrátiť aspoň nejaký zo štyroch brejkbalov svojej súperky. V druhom sete už na kurte dominovala nemecká tenistka čomu nasvedčuje aj skóre tohto setu.

Ja sa s vami lúčim a prajem vám príjemný zvyšok dnešného dňa. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (11:32:24)

Koniec zápasu

6:0

Posledná loptička končí v aute a bohužiaľ hrozbu nepopulárneho kanára Dominika Cibulková neodvrátila.

40-0

Prichádzajú aj tri mečbaly.

30-0

Žiaľ je to už 0-30 a nevyzerá to vôbec dobre.

15-0

Dominika však nezačína dobre jej úder končí v sieti.

5:0

Kerberová zaznamenáva čistú hru a Cibulková bude mať čo robiť aby neinkasovala kanára.

40-0

Eso Kerberovej z druhého podania, 40-0.

30-0

Fantastický víťazný úder Kerberovej do rohu dvorca presne na čiaru.

15-0

Kerberová začína opäť priamym bodom z podania.

4:0

S tým si už Kerberová poradila a vedie už 4-0. S Dominikou to vyzerá zle nedobre.