19.09.2014, 17:00 • Arena Lada • Martin Švejkar

Tipsport: 3.1 4.2 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám hezký zbytek dne. (19:20:49)

Martin Zaťovič (TOG) 0+0, 0 střel na branku, čas na ledě: 17:05

Peter Podhradský (TOG) 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě: 21:40

Karol Sloboda (TOG) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě: 19:02

Jiří Hunkes (TOG) 0+0, 0 střel na branku, čas na ledě: 17:06

Petr Koukal (JOK) 0+0, 1 střela na branku, čas na ledě: 15:44
Jokerit Helsinky vítězí na ledě Lady Togliatti 2:1 a připisuje si šestou výhru v řadě. Finský celek vstoupil do KHL opravdu ve velkém stylu a pokud se mu takto bude dařit i nadále, zařadí se mezi hlavní favority na celkový triumf. Dnes byli Žolíci prakticky celý zápas lepší a mrzet je může snad jen to, že jejich brankář Henrik Karlsson přišel pouhé dvě vteřiny před koncem o čisté konto.

60:00

Denis GOLUBEV - 1:2

59:58

Togliatti právě vstřelilo branku!
Domácí se trefují dvě vteřiny před koncem! DENIS GOLUBEV si najel před branku a nadvakrát dokázal překonat Karlssona, který tak v čase 59:58 přichází o čisté konto. Asistence: Jurij Petrov.

59:36

Ežov zůstává na střídačce. Lada to zkouší v šesti.

59:36

Domácí si vyžádali oddechový čas. Někteří fanoušci však už odcházejí ze stadionu.

59:11

Do velké šance se dostal Moses, který se protlačil před Ežova, ale po bekhendové kličce nedokázal zasunout kotouč do brány!

58:21

Hráči Togliatti se teď sami zahnali opět až za svého brankáře.

57:32

Domácí teď vytvořili závar před Karlssonem, ale puk je již opět v jejich obranné třetině.

57:07

Jokerit drží kotouč na svých hokejkách a závěr třetí třetiny se nezadržitelně blíží.

56:29

Tři a půl minuty před koncem se vhazuje ve středním pásmu.

56:01

Moses se snažil efektním způsobem překvapit domácího brankáře, ale ten byl pozorný a přerušuje hru.

55:41

Jokerit se usadil v útočném pásmu a drží puk za domácí brankou.

54:27

Daine Todd je zpátky na ledě.

54:11

Ve velké šanci neuspěl ani domácí Černikov, který se snažil objet ležícího Karlssona a zasunout puk kolem tyče do brány, ale švédský brankář stihl zakročit!

53:21

Bočarov dostal nalito na pravý kruh, ale jeho rána neprošla za Karlssona.

52:43

Hosté vyhazují kotouč z pásma.

1:2

Branky a nahrávky: 60. Golubev (Petrov) – 14. Omark (Moses.), 25. Korpikari (Aaltonen)

Lada Toljatti: Ežov – Vorobjov, Podhradský – Hunkes, Sloboda – Šulakov, Stulov – Barantsev, Svjazov – Golubev, Petrov, Černikov – Valujskij, Zaťovič, Bočarov – Nikitěnko, Pjanov, Šarov – A. Strelcov, V. Strelcov, Zjuzjakin.

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Gunderson, Lajunen – Jaakola, Todd – Ohtamaa, Korpikari – Hagman, Kapanen, Aaltonen – Omark, Koukal, Moses – Huhtala, McLean, Pöysti – Sallinen, Hahl, Rita.

Rozhodčí: Sergej Gusev, Vladimir Bukin – Stepan Koršak, Alexander Černyšev